Žáci dál bojují o čela tabulek

image001Mladší i starší žáci sehráli dvě utkání s týmy z Valašska. Nejprve doma hostili zlínské Berany a pak zavítali na led Bobrů z Valašského Meziříčí. Oba týmy potvrdily dobrou formu z poslední doby a získaly maximální počet bodů. Zvlášť utkání starších žáků byla vyrovnaná, ale ve třetích třetinách vždy poctivě zabojovali a zvládli vše na jedničku.

Mladší žáci:

PSG Berani Zlín:

Mladší žáci vstoupili do zápasu se Zlínem velmi aktivně, ale dobře bruslící soupeř byl našim klukům vyrovnaným protivníkem. Hra měla spád a obě mužstva si vytvářela brankové příležitosti. Naši kluci šli do vedení, soupeř v zápětí srovnal. Až těsně před první sirénou jsme dali rozdílový gól a od té doby už stříleli branky jen naši. Od druhé třetiny se projevila, větší hokejová vyzrálost. Pohlídali jsme si soupeřovu snahu o obrat a v útočné fázi je jasně přehráli, což se projevilo i na skóre. Druhou a závěrečnou třetinu jsme dali po čtyřech brankách a již žádnou neobdrželi.

Slovo trenéra: "Výborné utkání, ve kterém jsme byli od druhé části lepším týmem. První třetina byla vyrovnaná, od druhé třetiny jsme soupeře zatlačili do jeho pásma, kde se většinou hrálo a po pěkných kombinacích jsme se prosadili i střelecky."

HOKEJ Uherský Ostroh – PSG Berani Zlín 10:1 (2:1, 4:0, 4:0)

Branky: Vlk Filip 3x, Dobřecký Adam 2x, Korbel Adam 2x, Jagoš Filip 1x, Jestřabík Tomáš 1x, Stuchlík Patrik 1x,

Asistence: Kočica Vojta 5x, Dobřecký Adam 3x, Vlk Filip 3x, Múčka Tom 1x.

HC Bobři Valašské Meziříčí:

Začátek utkání, i díky vstávání již v pět ráno, byl z naší strany tradičně ospalý. Soupeř byl hodně bruslivý a vytvářel si šance. Nás v této fázi podržel gólman, který chytil i soupeřovo trestné střílení. Od druhé třetiny jsme se na hřišti alespoň začali střelecky prosazovat a zvítězili v ní 5:2. V posledním dějství jsme přidali ještě tři góly což stačilo na konečné vítězství 10:4. Odměnou hráčům, ne za dnešní, ale za dosavadní hru, byla návštěva místního Aquaparku.20181020 115743

Slovo trenéra: "Pomalu jsme se rozjížděli, vázla kombinační hra, se spoustou špatných přihrávek, hlavně při přechodu z obrany do útočného pásma a zbytečné držení puku, nedůraz v koncovce. Přestože to výsledkově tak nevypadá, možná jsme předvedli letos nejhorší herní projev."

HC Bobři Valašské Meziříčí – HOKEJ Uherský Ostroh 4:10 (0:2; 2:5; 2:3)

Branky: Vlk Filip 3x, Dobřecký Adam 2x, Kočica Vojta 2x, Stuchlík Patrik 2x, Jestřabík Tomáš 1x

Asistence: Dobřecký Adam 5x, Korbel Adam 2x, Vlk Filip 2x, Kočica Vojta 2x, Wasserbauer Marek 1x, Jestřabík Tomáš 1x, Polehňa Vojta 1x.

Starší žáci:

Starší žáci s druhým týmem tabulky odehráli solidní utkání. Soupeř byl sice kvalitní, ale naši borci se ho nezalekli a byli mu důstojným soupeřem. V zápase jsme začali lépe a po první třetině jsme vedli nejtěsnějším rozdílem 2:1. Druhou třetinu zase ovládl dobře bruslící soupeř a do závěru se šlo za nerozhodného stavu 4:4. Tam prokázali naši borci větší vůli po vítězství a dvěma brankami rozhodli utkání ve svůj prospěch.

Slovo trenéra: "Utkání ukázalo, že můžeme vyhrát partie i s velmi kvalitními týmy. Podmínkou je přístup k utkání, bojovnost a nasazení, nebát se hrát na hraně svých možností a přitom si pocvivě plnit svoje úkoly. Soupeř hrál výborně, ale naši kluci bojovali až do konce a utkání odmakali. Podržel nás brankář, což byl základ k vítězství.

HOKEJ Uherský Ostroh – PSG Berani Zlín 6:4 (2:1, 2:3, 2:0)

Branky: Smetana Václav 2x, Lekeš Jan 2x, Stuchlík Libor 1x, Kos Lukáš 1x.

Asistence: Kukuliš Adam 3x, Lekeš Jan 2x, Pěchula Filip 1x, Lisý Matúš 1x.

Do zápasu jsme vstoupili velmi špatně a soupeř nám v první třetině udělil lekci z produktivity. Naštěstí jsme se o přestávce z toho otřepali a zlepšili hru a proměňování šancí. Druhá třetina byla již vyrovnaná, jak herně, tak i gólově. Po druhém dějství prohráváme 5:2. V závěrečné třetině kluci předvedli skvělý obrat, když pěti brankami otočili výsledek utkání ve svůj prospěch. Zvlášť důležitá byla poslední pětiminutovka, kdy jsme srovnali a dvěma brankami v závěru strhli vedení na svou stranu!

Slovo trenéra: "Utkání mělo dobrou úroveň, kluci ze sebe vydali všechno, od druhé části makali naplno a v zápase si sáhli na dno svých fyzických možností. Dnešek byl pro ně obrovskou zkušeností. Zjistili totiž, že se dá otočit i téměř ztracené utkání, pokud bojují až do úplného konce!"

HC Bobři Valašské Meziříčí – HOKEJ Uherský Ostroh 5:7 (4:1, 1:1; 0:5)

Branky: Lekeš Jan 4x, Kukuliš Adam 2x, Stuchlík Libor 1x.

Asistence: Smetana Václav 4x, Lekeš Jan 1x, Zalubil Jan 1x, Stuchlík Libor 1x.