Nábor mladých hokejistů

HOKEJ Uherský Ostroh pořádá celoroční nábor malých hokejistů. Pojď si s námi zahrát jednu z nejdynamičtějších her a poznej nové kamarády. 

nabor4a

Zveme nové děti do přípravky ledního hokeje ročníku 2010 a mladší.

pojd hrat hokejStejně jako všechny týmy hokejového klubu HOKEJ Uherský Ostroh, také naše přípravky zahájily novou sezónu 2018-19. Pořád přijímáme nové zájemce o bruslení a lední hokej. Pro tuto hokejovou sezónu se jedná o děti ročníku 2010 a mladší.

Tréninky našich hokejových benjamínků spojené s pravidelným náborem probíhají pravidelně každé úterý od 17:00, čtvrtek od 15:45 a v sobotu od 09:00 hodin v rámci Brusličky na zimním stadionu.

 

Více informací Vám podají naši kluboví trenéři p.Žabčík, a p.Zápařka přímo v kabině přípravek pod hlavní tribunou na ZS.

V případě, že Vaše dítě projeví zájem věnovat se lednímu hokeji, je zde možnost zapůjčení kompletní hokejové výstroje, včetně bruslí a hokejky.

Pro další informace kontaktujte koordinátora náboru malých hokejistů a hokejistek, pana Bronislava Zápařku na telefonním čísle: +420 608 144 414, nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

PŘIJĎ MEZI NÁS – TĚŠÍME SE NA TEBE...