cslh            logo hcuh HC SPARTAK logo hc-breclav hk-km dynamiters logo hhk-vm spartak-velka-bites stika brumov minerva-boskovice unicov 10441 brezina           logo m

Příští domácí zápas

- | -

HOKEJ Ostroh

 

Příští domácí zápas

- | -

HOKEJ Ostroh

příští domácí zápas

- | -

HOKEJ Ostroh

 

příští domácí zápas

- | -

HOKEJ Ostroh


Poslední zápasy:

stika 1. SEMIFINÁLE
ST 4.3. | 18.00
Boskovice 5
Uh.Ostroh 3
stika 2. SEMIFINÁLE
PÁ 6.3. | 18.00
Uh.Ostroh 4
Boskovice 5 PP

Příští zápasy:

stika o 3. místo
ZRUŠENO
Uh.Ostroh ZRUŠENO
Hodonín  
stika o 3. místo
ZRUŠENO
Hodonín ZRUŠENO
Uh.Ostroh  

Rozpis PLY OFF a výsledky »


Tabulka

P Tým Body
1 HHK Velké Meziříčí 60
2 SKMB Boskovice 60
3 HOKEJ Uherský Ostroh 53
4 HC Uničov 46
5 SHKM Hodonín 45
6 HC Spartak Uherský Brod 44
7 HK Kroměříž 42
8 HC Lvi Břeclav 39
9 HC Spartak Velká Bíteš 36
10 HC Uherské Hradiště 34
11 Dynamiters Blansko HK 29
12 HC Štika Rosice 23
13 HC Brumov-Bylnice 22
14 TJ Sokol Březina 12


Informace k domácímu tréninku

Individuální domácí trénink by měli hráči ročníku 2010 a mladší... více informací

Trénink 1

Tanec na 4 doby na místě Skáčeš po špičkách na 4... více informací

Trénink 2

Tanec na 4 doby v chůzi Skáčeš po špičkách na 4... více informací

Trénink 3

Panák Skáčeš po špičkách Paty se nedotýkají země Tleskáš před tělem, nad hlavou... více informací

Trénink 4

Pohyb do kříže Skáčeš po špičkách levá-pravá Paty se nedotýkají země Tleskáš na... více informací

Trénink 5

Kroužení rukou Skáčeš po špičkách Paty se nedotýkají země Kroužení ruhou vpřed Stále jeden... více informací

Trénink 6

Kroužení rukou vzad Skáčeš po špičkách Paty se nedotýkají země Kroužení ruhou vzad Stále... více informací

Trénink 7

Kroužení rukou proti pohybu Skáčeš po špičkách Paty se nedotýkají země Pohybuješ se... více informací

Trénink 8

Předkopávání - zakopávání Skáčeš po špičkách Paty se nedotýkají země Střídáš pravidelně pohyb Stále... více informací



Ke stažení



Produktivita

PLAY OFF

 HráčGAB
1. Klimovič Jakub 5 2 7
2. Antonovič Radim 2 4 6
3. Mika Vít 2 2 4
4. Rauš David 0 4 4
5. Stránský Filip 2 2 4
6. Galuška Lumír 1 2 3

ZÁKLADNÍ ČÁST

 HráčGAB
1. Flora Pavel 12 21 33
2. Stránský Filip 18 15 33
3. Antonovič Radim 12 19 31
4. Galuška Lumír 15 11 26
5. Galuška Vilém 6 17 23
6. Mika Vít 14 7 21

PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

 HráčGAB
1. Antonovič Radim 4 6 10
2. Galuška Vilém 6 3 9
3. Mika Vít 5 2 7

 

Podrobné statistiky »

  • Bruslení veřejnosti
  • Pronájem ledu
  • Rozpis ledu

Udělejte si volný čas a aktivně zapojte svá těla do pohybu. Naš zimní stadion je vám k dispozici ke středeční a víkendové bruslařské relaxaci.

Během bruslení veřejnosti je možné nabrousit brusle, cena za broušení dle aktuálního Ceníku služeb ZS.

Nejbližší termíny:

středa 2020  00:00 - 00:00 hodin
sobota 2020  00:00 - 00:00 hodin
neděle 2020  00:00 - 00:00 hodin
 

Máte zájem pronajmout si ledovou plochu? Podívejte se na rozpis ledu a vyberte si volný termín, který se Vám bude hodit.

Cena 1 hodiny využití ledové plochy viz. Ceník služeb 2019/20. Cena pro stálé zákazníky je zvýhodněna.

Rezervace na čísle: +420 608 144 414

Základní cena 1 hodiny využití ledové plochy:

v pracovní dny  08.00 - 15.00  1.200,-Kč 
  15:00 - 23:00 2.500,-Kč 
o víkendech 08.00 - 23.00 2.500,-Kč 
speciální nabídka pro školská zařízení v pracovní dny 08.00 - 15.00    800,-Kč

PARTNEŘI KLUBU


Generální partner ostrožského hokeje

Významý partner ostrožského hokeje

Významý partner ostrožského hokeje

Reklamní partner ostrožského hokeje
reklama - tisk - tvorba www


Aktuální výsledky mládeže

Starší žáci - liga starších žáků

 kolo   HOKEJ Uherský Ostroh     : 

Mladší žáci - liga mladších žáků

 kolo   HOKEJ Uherský Ostroh     :  

5. třídy - liga přípravek

 kolo 

HOKEJ Uherský Ostroh

    : 

4. třídy - liga přípravek

-

-

-

3. třídy - liga přípravek

-

-

-

Informace pro hráče

  • Muži
  • Starší žáci
  • Mladší žáci
  • Přípravka - 5. tř.
  • Přípravka - 4. tř.
  • Přípravka - 2. a 3. tř.
Zápas místo soupeř
Muži    
Muži     
datum  sraz odjezd zač. zápasu
      
 
       
Zápas místo soupeř
St. žáci  Valašské Meziříčí  HC Valašské Meziříčí
St. žáci  Uherský Ostroh  HK Kroměříž
datum sraz odjezd zač. zápasu
SO 14.03.  10:00  10:15 BUS  15:15
NE 15.03  11:00     12:00
Zápas místo soupeř
Ml. žáci  Valašské Meziříčí  HC Valašské Meziříčí
Ml. žáci  Uherský Ostroh  HK Kroměříž
datum sraz odjezd zač. zápasu
 SO 14.03.  10:00  10:15 BUS  13:15
 NE 15.03.  09:00    10:00
Zápas místo soupeř
5. třída  Uherský Ostroh  PSG Berani Zlín A
5. třída  Uherský Brod  HC Spartak Uherský Brod
datum sraz odjezd zač. zápasu
NE 08.03.  12:00     13:00
SO 14.03.  09:15 ZS UB  auta
 10:15
Zápas místo soupeř
4. třída  Uherský Ostroh   PSG Berani Zlín A
4. třída  Uherský Brod  HC Spartak Uherský Brod
datum sraz odjezd zač. zápasu
 NE 08.03.  10:30     11:30
 SO 14.03  07:30 ZS UB  auta  08:30
Zápas místo soupeř
1-2. třída     Turnaj ČH 
1-2. třída    Turnaj
datum sraz odjezd zač. zápasu
.      
.      
Turnaj místo soupeř
3. třída    
3. třída    
datum sraz odjezd zač. zápasu
.      
.