cslh            logo hcuh HC SPARTAK logo hc-breclav hk-km dynamiters logo hhk-vm spartak-velka-bites stika brumov minerva-boskovice unicov 10441 brezina           logo m

Muži v Hodoníně nebodovali,
prohráli 5:4

Příští domácí zápas

neděle 9.2. | 17:00

HOKEJ Ostroh

Uh.Hradiště

Příští domácí zápas

neděle 9.2. | 17:00

HOKEJ Ostroh

Uh.Hradiště

Muži v Hodoníně nebodovali,
prohráli 5:4

příští domácí zápas

neděle 9.2. | 17:00

HOKEJ Ostroh

Uh.Hradiště

příští domácí zápas

neděle 9.2. | 17:00

HOKEJ Ostroh

Uh.Hradiště


Poslední zápasy:

stika 20. KOLO
ČT 16.1. | 18.00
Uh.Ostroh 2
Boskovice 5
stika 21. KOLO
NE 19.1. | 17.00
Hodonín 5
Uh.Ostroh 4

Příští zápasy:

stika 22. KOLO
SO 25.1. | 17.00
Uh.Brod -
Uh.Ostroh -
stika 23. KOLO
PÁ 31.1. | 17.00
Břeclav -
Uh.Ostroh -

Rozpis a výsledky »


Tabulka

P Tým Body
1 HHK Velké Meziříčí 48
2 SKMB Boskovice 45
3 HOKEJ Uherský Ostroh 42
4 HK Kroměříž 39
5 SHKM Hodonín 38
6 HC Uničov 37
7 HC Spartak Uherský Brod 32
8 HC Lvi Břeclav 32
9 HC Spartak Velká Bíteš 30
10 HC Uherské Hradiště 28
11 Dynamiters Blansko HK 23
12 HC Štika Rosice 17
13 HC Brumov-Bylnice 16
14 TJ Sokol Březina 11


Přijďte ve středu 22. ledna v 17:00 hodin na zimní stadion v Uherském Ostrohu na akci Týden hokeje

Ve středu 22. ledna v 17:00 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HOKEJ Uherský Ostroh ve spolupráci... více informací

Projekt Bruslička - školka bruslení zahajuje v první polovině září

Hokejový klub HOKEJ Uherský Ostroh dále pokračuje v projektu výuky bruslení Bruslička – školka bruslení, který je připraven pro děti (holky i kluky) ve věku 4 – 8 let (ročníky 2015... více informací


Ke stažení


Aktuální kolo

Produktivita

ZÁKLADNÍ ČÁST

 HráčGAB
1. Antonovič Radim 11 14 25
2. Stránský Filip 16 8 24
3. Flora Pavel 9 15 24
4. Galuška Vilém 5 17 22
5. Mika Vít 13 7 20
6. Galuška Lumír 11 7 18
7. Zalubil Jakub 7 9 16
8. Žabčík Zbyněk 5 9 14
9. Rauš David 1 12 13
10. Rauš Marek 5 5 10

PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

Hráč G A B
Antonovič Radim 4 6 10
Galuška Vilém 6 3 9
Mika Vít 5 2 7
Galuška Lumír 2 5 7
Stránský Filip 4 2 6
Flora Pavel 2 3 5

 

Podrobné statistiky »

  • Bruslení veřejnosti
  • Pronájem ledu
  • Rozpis ledu

Udělejte si volný čas a aktivně zapojte svá těla do pohybu. Naš zimní stadion je vám k dispozici ke středeční a víkendové bruslařské relaxaci.

Během bruslení veřejnosti je možné nabrousit brusle, cena za broušení dle aktuálního Ceníku služeb ZS.

Nejbližší termíny:

sobota 25.01.2020  10:30 - 12:00 hodin
sobota 25.01.2020  14:30 - 15:45 hodin
neděle 26.01.2020  15:00 - 16:15 hodin
 

Máte zájem pronajmout si ledovou plochu? Podívejte se na rozpis ledu a vyberte si volný termín, který se Vám bude hodit.

Cena 1 hodiny využití ledové plochy viz. Ceník služeb 2019/20. Cena pro stálé zákazníky je zvýhodněna.

Rezervace na čísle: +420 608 144 414

Základní cena 1 hodiny využití ledové plochy:

v pracovní dny  08.00 - 15.00  1.200,-Kč 
  15:00 - 23:00 2.500,-Kč 
o víkendech 08.00 - 23.00 2.500,-Kč 
speciální nabídka pro školská zařízení v pracovní dny 08.00 - 15.00    800,-Kč

PARTNEŘI KLUBU


Generální partner ostrožského hokeje

Významý partner ostrožského hokeje

Významý partner ostrožského hokeje

Reklamní partner ostrožského hokeje
reklama - tisk - tvorba www


Aktuální výsledky mládeže

Starší žáci - liga starších žáků

 28. kolo   HC Brumov-Bylnice    HOKEJ Uherský Ostroh  8 : 5 

Mladší žáci - liga mladších žáků

 28. kolo   HC Brumov-Bylnice    HOKEJ Uherský Ostroh  8 : 10 

5. třídy - liga přípravek

 11. kolo 

 HC Brumov-Bylnice  

 HOKEJ Uherský Ostroh  6  : 9

4. třídy - liga přípravek

-

-

-

3. třídy - liga přípravek

-

-

-

Informace pro hráče

  • Muži
  • Starší žáci
  • Mladší žáci
  • Přípravka - 5. tř.
  • Přípravka - 4. tř.
  • Přípravka - 2. a 3. tř.
Zápas místo soupeř
Muži KLM  Uherský Brod  HC Spartak Uherský Brod
Muži KLM   Břeclav  HC Lvi Břeclav
datum  sraz odjezd zač. zápasu
 SO 25.01.    14:30  14:45 BUS
 17:00
 PÁ 31.01.  15:15  15:30 BUS  18:00
Zápas místo soupeř
St. žáci  Brumov-Bylnice  HC Brumov-Bylnice
St. žáci  Uherský Ostroh  HC Brumov-Bylnice
datum sraz odjezd zač. zápasu
SO 11.01.  06:45  07:00 BUS  09:00
SO 01.02.  11:15     12:15
Zápas místo soupeř
Ml. žáci  Brumov-Bylnice   HC Brumov-Bylnice
Ml. žáci  Uherský Ostroh  HC Spartak Uherský Brod
datum sraz odjezd zač. zápasu
 SO 18.01.  06:45  07:00 BUS  11:00
 NE 26.01.  12:00    13:00
Zápas místo soupeř
5. třída  Kroměříž  HK Kroměříž
5. třída  Uherský Ostroh  HC Uherské Hradiště
datum sraz odjezd zač. zápasu
NE 09.02.  14:00  14:15 BUS   13:00
SO 15.02.  10:45  11:45
Zápas místo soupeř
4. třída  Kroměříž  HK Kroměříž
4. třída  Uherský Ostroh  HC Uherské Hradiště
datum sraz odjezd zač. zápasu
 NE 09.02.  14:00   14:15 BUS  16:00
 SO 15.02.  09:15    10:15
Zápas místo soupeř
1-2. třída   Kroměříž  Turnaj ČH 
1-2. třída    Turnaj ČH
datum sraz odjezd zač. zápasu
 09.02.  09:45    10.00 BUS  11:45
.  00:00  00.00 BUS   00:00
Turnaj místo soupeř
3. třída  Uherské Hradiště Turnaj ČH 
3. třída  Kroměříž Turnaj ČH
datum sraz odjezd zač. zápasu
PÁ 31.01.  11:30 ZS UH  AUTA  12:30
15.-16.02.  00:00   00.00 BUS  00:00