Organizační a bezpečnostní pokyny pro čtvrteční utkání v Uherském Ostrohu

DSC 1018Vedení HOKEJ Uherský Ostroh si dovoluje upozornit domácí diváky a fanoušky SHKM Hodonín, kteří se vydají podpořit svůj klub na čtvrtý semifinálový zápas do Uherského Ostrohu, na pár organizačních informací a bezpečnostních pokynů, které jsou určeny příznivcům obou hokejových táborů.

Vážení diváci obou hokejových klubů, velmi si vážíme Vašeho dosavadního zájmu o semifinálové zápasy PLAY OFF Krajské ligy mužů. Jsme si vědomi, že každé utkání této série je velice důležité a provázejí ho silné emoce a velké napětí. Přesto bychom si měli uvědomovat, že jde jen o sportovní souboj, který by nás měl pobavit, kde bychom si mohli zafandit svým barvám a neměli bychom se snižovat k nesportovnímu a nemorálnímu chování. Uvědomme si, že se utkání sledují také děti, které by měli být od takového nepřístojného chování oproštěni...

Hokejový klub HOKEJ Uherský Ostroh touto cestou apeluje na všechny diváky čtvrtečního zápasu, aby jeho průběh měl důstojnou kulisu, a aby zbytečně nedošlo k nějakým nepřístojnostem, které by následně mohly ekonomicky postihnout oba hokejové kluby.        

Děkujeme Vám všem za pozitivní a ohleduplnný přístup... 

     

Pokyny a informace pro fanoušky SHKM Hodonín:

• žádáme hostující fanoušky, aby na zimní stadion v Uherském Ostrohu vstupovali a vycházeli z něj pouze označeným bočním vchodem - hlavním únikovkým východem (modré dveře) v nádvoří zimního stadionu

• u tohoto označeného vchodu pro hosty budou mít fanoušci Hodonína svou vlastní pokladnu, kde si budou moci koupit vstupenky

• po vstupu na stadion využijte prosím pouze označený vyhrazený sektor HOSTŮ v přední části tribuny. Do jiných částí tribuny vůbec nevstupujte !!!

• Upozornění! Na zimní stadion je zakázano vnášet a používat jakoukoliv pyrotechniku, alkoholické nápoje v plechu, tvrzeném plastu a skle. Při vstupu na zimní stadion bude probíhat kontrola dodržování bezpečnostní agenturou a pořadateli !!!

• V průběhu zápasu a po jeho skončení dodržujte pokyny pořadatelské služby a bezpečnostní agentury!!!

VSTUP 

Pokyny a informace pro fanoušky HOKEJ Uherský Ostroh:

• žádáme domácí fanoušky, aby na zimní stadion v Uherském Ostrohu vstupovali pouze označeným hlavním vchodem budovy ZS

• u hlavního vchodu pro domácí diváky budou otevřeny dvě pokladny, kde si budete moci koupit vstupenky

• po vstupu na stadion využijte prosím ostatní prostory tribuny a ochozu, vyjma vyhrazehého sektoru pro HOSTY. Do těchto částí tribuny vůbec nevstupujte !!!

 Upozornění! Na zimní stadion je zakázano vnášet a používat jakoukoliv pyrotechniku, alkoholické nápoje v plechu, tvrzeném plastu a skle. Při vstupu na zimní stadion bude probíhat kontrola dodržování bezpečnostní agenturou a pořadateli !!!

• V průběhu zápasu a po jeho skončení dodržujte pokyny pořadatelské služby a bezpečnostní agentury!!!

 

Za dodržení těchto pokynů a bezpečnostních opatření předem děkujeme.                                                   Vedení HOKEJ Uherský Ostroh