Hokejový kemp v Kroměříži splnil očekávání

IMG 4061Ostrožská hokejová mládež absolvovala další úspěšný přípravný kemp na novou soutěžní sezónu 2019/20. Ve středu 21. srpna v odpoledních hodinách bylo zdárně ukončeno pětidenní hokejové soustředění, na kterém měli ostrožští mládežníci možnost přiučit se hokejovým dovednostem a získat tolik potřebnou fyzickou kondici. Dvojfázové tréninky na ledě i na suchu, výuka hokejových dovedností, přípravné zápasy se svými vrstevníky z Kroměříže, zábavné hry a různé soutěže měli možnost okusit všichní účastníci od přípravek 4.tříd až po starší žáky.

Krásné slunečné počasí nás provázelo celým pobytem, v útrobách zimního stadionu však panoval příjemný chládek a tak nám všechny tréninkové jednotky i suchá kondiční příprava pěkně odsýpaly a bylo vidět, jak se opět dostáváme do hokejové formy, která se projevila i ve třech přátelských zápasech, ve kterých jsme, až na starší žáky, byli úspěšní.IMG 4047

kemp2 Závěrem bych chtěl poděkovat všem zúčastněným trenérům a vedoucím týmů (Ing. Aleš Dobřecký, Zbyněk Žabčík, Petr Korbel, Ing. Roman Němčický, Stanislav Veselý, Aleš Nevídal, Radek Jestřabík, Vilém Jakeš, Jan Němčický, Stanislav Kukuliš, Bc. Wayne Zápařka a Bronislav Zápařka), kteří se po pět dní starali o naše hokejové naděje a díky nim měla celá akce bezproblémový průběh. 

Takže díky Vám všem, bylo to fajné hokejové soustředění a moc jsme si ho užili.

IMG 4052IMG 4064