Starší žáci bojují o prvenství v žákovské lize

20180915 123344Starší žáci oproti loňské sezoně udělali obrovský pokrok ve hře a výkonosti a s tím se dostavují i výsledky. Zlepšili se v jednotlivých herních činnostech i v bruslení, a hlavně mají jistotu v bráně, kterou hájí David Stašek. Chytá ve výborné formě a drží tým na nejvyšších příčkách. Po čtvrtině soutěže se starší žáci drží aktuálně na prvním místě Zlínské žákovské ligy

V sobotním zápase o prvenství v soutěži, byl brankář David Stašek v Brumově famózní. Dokonce vychytal shoot-out! Je to jeho už jeho druhá nula v šesti soutěžních kolech. V neděli s Uherským Hradištěm měli kluci v nohách těžký sobotní zápas v Brumově, kdežto soupeř měl volno a to bylo hodně znát. Navíc hosté přijeli v nejsilnější možné sestavě i s hráči, kteří stabilně hrávají za dorost. Ostrožané se sice dlouho drželi na dostřel, ale časem docházeli síly a fyzicky a střelecky disponovaný Volas rozhodl šesti vstřelenými brankami o osudu utkání .

 

HC Brumov – Bylnice:

Od začátku se hrál oboustranně svižný hokej, ve kterém vládli hlavně brankáři. Hráči si vytvořili spoustu šancí, jejich střely však končily ve výstroji obou gólmanů. Rozhodnutí přinesla až 58. minuta, kdy se nám podařilo vytvořit si nátlakovou akcí hezkou šanci a důraznou třetí dorážku protlačili puk do soupeřovy sítě. Následně při power-play přidali ještě jeden gól a odvážejí si z hřiště silného Brumova cenné vítězství.

Slovo trenéra: "Naše hráče je třeba pochválit za nasazení a bojovnost. Výborně bránili a obětavě se vrhali do střel, ale dokázali i rychle přecházet do protiútoků. Obrovskou zásluhu na vítězství má brankář David Stašek, který nyní chytá výborně."

HC Brumov–Bylnice – HOKEJ Uherský Ostroh  0:2

Branky: Kukuliš Adam 1x, Lekeš Jan 1x.

Asistence: Kukuliš Adam 1x

  

HC Uherské Hradiště:

Soupeř nastoupil v nejsilnější sestavě a na tři útoky, což se postupem času projevilo, jelikož naši borci měli v nohách těžký sobotní zápas. Domácí se maximálně snažili po celé utkání, ale dnes byl soupeř nad naše síly a vrátil nám porážku z prvního kola, kdy jsme si odvezli vítězství z hradišťského ledu.

Slovo trenéra: "Klukům nejde vyčíst nasazení a je potřeba je pochválit, že se snažili. Hra byla vyrovnaná, soupeř měl jednoho rozdílového hráče, který rozhodl o výsledku."

HOKEJ Uherský Ostroh – HC Uherské Hradiště  4:9

Branky: Lekeš Jan 2x, Stuchlík Libor 2x.

Asistence: Smetana Václav 3x, Stuchlík Libor 1x.