MLÁDEŽ: Starší žáci porazili zlínské berany, mladší žáci A nestačili na Přerov

STARŠÍ ŽÁCI (ročník 2010, 2011)

www.hokejostroh.czStarší žáci v pátek bodovali proti silnému Zlínu. V závěrečné části nadělili Beranům 6 branek. K výhře přispěl svým hattrickem Bruno Veselý a David Skočík. 

Berani Zlín vs. HOKEJ Uherský Ostroh 5:9 (2:1, 2:2, 1:6)

Branky a nahrávky UO: 4. Veselý Br. (Štulc), 29. Veselý Bo. (Veselý Br.), 38. Skočík (Otrusiník), 43. Skočík, 53. Ludvík (Ivan), 55. Veselý Br., 55. Veselý Br. (Křivák), 56. Skočík (Nejezchleba), 57. Ivan (Veselý Bo.)

HC Uherské Hradiště vs. HOKEJ Uh. Ostroh 5:9 (0:3, 3:4, 2:2)

Branky a nahrávky UO: 7. Skočík (Nejezchleba), 13. Veselý Bo. (Veselý Br.), 14. Veselý Br. (Veselý Bo.), 24. Veselý Bo. (Fiala), 27. Veselý Bo. (Štulc), 30. Skočík (Motyčka), 31. Veselý Bo. (Fiala), 45. Fiala (Veselý Bo.), 59. Skočík

MLADŠÍ ŽÁCI A (ročník 2012)

www.hokejostroh.czHOKEJ Uherský Ostroh vs. HC ZUBR Přerov 3:5 (2:2, 0:0, 1:3)

Branky a nahrávky UO: Beránek (Fiala), 19. Křivák, 45. Kolář (Solovjov)

OHLAS TRENÉRŮ:
"S fyzicky mírně vyspělějším Přerovem jsme udrželi krok první dvě třetiny. Ve třetí třetině už nám síly nestačily a zápas jsme v koncovce ztratili."

4. TŘÍDA (ročník 2014 a podzim 2013)

HOKEJ Uherský Ostroh vs. HC SPARTAK Uherský Brod 
 
OHLAS TRENÉRŮ:
"Naše děti odehrály povedené utkání, kde jsme byly od začátku až do konce lepším týmem na ledě. Děti, co už pravidelně naskakují i za starší kategorii, ukázaly několik hezkých hokejových momentů, kdy si kotouč dokázaly několikrát po sobě přihrát i přes čtyři další spoluhráče do finálního  zakončení. Zápas bez oficiálního počítání skóre naše děti jasně ovládly."
 

3. TŘÍDA (ročník 2015, 2016)

HOKEJ Uherský Ostroh vs. VHK ROBE Vsetín

OHLAS TRENÉRŮ:
"V sobotních odpoledních hodinách sehráli svá utkání žáci 3. tříd, ročníky 2015 a 2016, se soupeřem ze Vsetína. Rozděleni na skupiny A i B kdy se hraje na půlce hřiště současně. Ve skupině A se dětem vůbec nedařilo, jakoby ještě hlavami nebyly vůbec na zimním stadionu. První část byla velmi ospalá. Začaly se velmi pomalu rozjíždět. Druhá půlka byla v poznání o sto procent lepší, avšak soupeř byl kvalitní a trestal každou chybičku. Kdežto skupina B sehrála velmi kvalitní zápas se soupeřem a k vidění byly krásné branky po ještě krásnějších přihrávkách. Byl to poslední domácí zápas pro kluky ze třetích tříd v tomto roce, těsně před vánočními svátky ještě zajíždí do Valašského Meziříčí."