Vedení SHKM Hodonín připravilo organizační pokyny pro naše fanoušky, kteří nás přijedou podpořit k pátečnímu a nedělnímu utkání v Hodoníně. Za dodržení těchto pokynů předem děkujeme.
Vedení SHKM Hodonín si dovoluje upozornit fanoušky HOKEJ Uherský Ostroh, kteří se vydají podpořit svůj klub na semifinálové zápasy do Hodonína, na pár organizačních informací a pokynů, které jsou určeny právě příznivcům ostrožského klubu.
Pokyny a informace pro fanoušky HOKEJ Uherský Ostroh
• prosíme hostující fanoušky, aby na Zimní stadion Václava Nedomanského vstupovali pouze zadním vchodem z ulice Svatopluka Čecha
• u zadního vchodu budou mít fanoušci Uherského Ostrohu svou vlastní pokladnu, kde si budou moci koupit své vstupenky
• po vstupu na stadion využijte prosím jeden ze dvou vyhrazených sektorů pro fanoušky hostí. Ti budou mít k dispozici klasicky „sektor pro hosty na stání“ a také část „tribuny na sezení s označením E“
• fanoušci Uherského Ostrohu budou mít k dispozici svůj vlastní bufet a toalety
Kompletní článek je zveřejněn na webu SHKM Hodonín: Informace pro fanoušky Uherského Ostrohu
Na základě vzájemné dohody klubů došlo k výměně pořadatelství úvodních dvou zápasu semifinálové série PLAY OFF mezi HOKEJ Uherský Ostroh a SHKM Hodonín. První utkání bude sehráno ve středu 6. března od 18:00 hodin na zimním stadionu v Uherském Ostrohu. Druhý duel pak uvidí diváci na zimním stadionu Václava Nedomanského v Hodoníně v pátek 8. března taktéž od 18:00 hodin. Na stejném místě se o dva dny později v neděli 10. března odehraje také třetí měření sil obou slováckých rivalů, jen čas začátku utkání zatím není zcela jasný. Možnosti jsou tu dvě - první od 13:30 hodin a druhá od 17:00 hodin.
To, po čem jsme tolik toužili se nakonec podařilo. Vysněný postup do dalšího kola proti SHKM Hodonín se v nedělním podvečeru podařilo vyplnit, Dvě třetiny rozhodujíciho třetího zápasu čtvrtfinále PLAY OFF proti brodským Spartakovcům jsme byli jasně lepší a vyhrávali jsme 4 : 1, a to fantóm v masce na soupeřově straně mocně čaroval, aby skóre nebylo dvojnásobné... Závěrečná pasáž se z naší strany stala selankou a horko - těžko jsme uhájili vítězství v poměru 4 : 3, které nás posunulo do další etapy vyřazovací části soutěže. Na konečném výhře se nejvíce podíleli bratři Marek Rauš a David Rauš, kteří v zápase zaznamenali každý dva kanadské body. O postup se nebývalou měrou zasloužila ostrožská brankářská jednička Viktor Valúch, který byl po celou série neskutečnou oporou a hlavně díky němu jsme mohli snít o postupu.