Naši třeťáci se zúčastnili extraligového utkání HC Kometa Brno vs. HC Škoda Plzeň. Během přestávky si zahráli modelové utkání s hráči 3. třídy Komety Brno a vyzkoušeli si tak extraligový led před tisíckovkami diváků!
Chtěli bychom poděkovat vedení Komety za možnost propagovat náš klub. Kluci si to náramně užili.
{showtime 1}FOTO: Vít Novák
{youtube}M3N-EecBUBI{/youtube}