V rámci přípravy na novou sezónu odjeli mladší žáci A (ročník 2013) v sobotu 14. září na poslední turnaj do Rožnova pod Radhoštěm. V silném obsazení odehráli celkem šest mini zápasů v délce dvaceti minut. Největším favoritem byl bezesporu tým z Frýdku Místku, což potvrdil, když turnajem prošel bez ztráty bodu a zaslouženě získal zlato. Uherský Ostroh získal stříbrnou medaili.
Konečné pořadí:
1. HC Frýdek Místek (18 b.)
2. HOKEJ Uherský Ostroh (8 b.)
3. HC Teplice (6 b.)
4. HC Rožnov pod Radhoštěm (2 b.)
Výsledky:
HOKEJ Uherského Ostrohu - HC Frýdek Místek 0:7
HOKEJ Uherského Ostrohu - HC Frýdek Místek 4:7
HOKEJ Uherského Ostrohu - HC Rožnov pod Radhoštěm 1:1
HOKEJ Uherského Ostrohu - HC Rožnov pod Radhoštěm 4:4
HOKEJ Uherského Ostrohu - HC Teplice 6:1
HOKEJ Uherského Ostrohu - HC Teplice 2:0
OHLAS TRENÉRŮ:
„V prvním utkání nás Frýdek Místek doslova přejel. Tým o 18 skvělých hokejistech, kde byla vidět velká souhra, založení a sehrané přesilovky. S tak kvalitním soupeřem jsme letos ještě nehráli. Bylo vidět, že jsou naše děti zaskočeny. Nicméně od druhého zápasu jsme byli připravenější a naše výkonnost se zvedala. V druhém a třetím utkání s Rožnovem jsme byli lepším týmem, sice jsme v obou případech remizovali, ale tady nás jen zklamala koncovka. Soupeře jsme jasně přestříleli, ale i toto k hokeji patří. Poslední dva zápasy rozhodla naše lepší fyzická kondice. Teplice měly kvalitní tým, který předváděl velmi dobré výkony, nicméně jim v našem vzájemném utkání došla sila a bylo vidět, že už tahají nohy. Navíc si naši obránci dobře pohlídali dva klíčové hráče z týmu a útočníci tentokrát stříleli do černého. Za celkový projev zaslouží všichni pochvalu a nám se jen ukazuje, že musíme nadále pracovat stejně jak pracuje. Výsledky se oproti loňské sezóně zvedají a věříme, že toto všechno potvrdíme v mistrovské sezóně.“
Sestava HOKEJ Uherský Ostroh:
Kozina(hostování HC Uherské Hradiště)
Hampl(hostování HC Uherský Brod) - Morava
Zsoldoš - Kolář – Šudřich
Klaudová - Pecha
Marta - Klauda – Ondruš
Svoboda - Bršlík M.
V neděli 1. září 2024 se na zimním stadionu v Uherském Ostrohu uskutečnil mezinárodní turnaj „O pohár města Uherský Ostroh“ v kategorii ročníku 2016. Tým HOKEJ Uherský Ostroh zvítězil ve skupině B a vyhrál zlatou medaili. Ve své skupině děti neprohrály žádný zápas, jednou pouze remizovaly, a ukončily tak prázdniny nejlepším způsobem, domácím vítězstvím. Gratulujeme.
V sobotu 31. srpna 2024 se na zimním stadionu v Uherském Ostrohu uskutečnil Prázdninový turnaj „4“. Turnaje se zúčastnily čtyři týmy z kategorie mladších žáků B – HOKEJ Uherský Ostroh, SHKM Baník Hodonín, HC Lvi Fosfa Břeclav a HK Gladiators Trnava. Ostrožané obsadili v turnaji nakonec stříbrnou pozici, ta zlatá utekla našemu týmu jen o jeden bod. Děti si zaslouží pochvalu za velkou bojovnost, a především za utkání s břeclavskými lvy, kde zvládly utkání ze stavu 1:6 otočit na 9:8. V posledních minutách nakonec obdrželi smolný vyrovnávací gól, který je připravil o první místo.