V posledním zápase základní části jsme rozstříleli Velkou Bíteš

hokej 4Sobotní podvečer rozhodl o tom, kdo s kým se utká ve čtvrtfinále PLAY OFF. Náš nedělní zápas s Velkou Bíteší byl vlastně jenom povinností jej sehrát a v případě vítězství soupeře, by se měnili pouze soupeři Bíteše pro čtvrtfinále. Ostrožané však nechtěli nechat nic náhodě a ukázali v závěrečném utkání základní části soutěže svou útočnou sílu.

První dějství bylo startem pro konečnou výhru, když jsme vsítili, díky střelecké potenci Filipa Stránského a Lukáše Zalubila, dvě branky. O všem však rozhodla prostřední část, ve  které se ostrožští střelci předháněli v realizaci pokoření Bartoška v hostující brance. Nakonec mu v ní vstřelili pouze čtyři branky, přitom šancí bylo na dvojnásobek. Závěrečná pasáž byla oslavou ostrožské vůle po vítězství a potvrzení konečného třetího místa v tabulce po základní části. Tři parádní branky a další množství hezkých hokejových akcí nás naladili na blížící se PLAY OFF.

V tom se ve čtvrtfinále vyřazovací finální části letošní soutěže utkáme ve slováckém derby s týmem HC Spartak Uherský Brod.

 

PLAY OFF 2018/19 - čtrtfinálové dvojice:

(1) HHK Velké Meziříčí - HC Spartak Velká Bíteš (8)
(2) SHKM Hodonín- HC Uničov (7)
(3) HOKEJ Uherský Ostroh - HC Spartak Uherský Brod (6)
(4) SKMB Boskovice - HK Kroměříž (5)

Termíny zápasů: středa 27.2., pátek 1.3., případný rozhodující zápas neděle 3.3. 2019

Čtvrtfinálové série se hrají na dvě vítězná utkání !!!

 

HOKEJ Uherský Ostroh - HC Spartak Velká Bíteš  9 : 2 (2 : 0, 4 : 2, 3 : 0)

Branky a asistence: 11. Stránský (Galuška Lumír, Flora Pavel), 18. Zalubil Lukáš (Machálek), 32. Machálek (Žabčík, Flora Pavel), 35. Zalubil Jakub (Rauš Marek, Beneš), 36. Mika, 40. Zalubil Jakub (Beneš), 44. Mika (Žabčík), 47. Galuška Vilém (Mika), 54. Galuška Vilém (Flora Petr, Žabčík) - 21. Florek (Grman), 33. Šidák (Grmela, Račický).   

Rozhodčí: Maťašovský, Sofka – Chramosta, Kučera

Vyloučení: 3:3

Využití: 1:0

Oslabení: 0:0

Střely na branku: 41:28

Sestava HOKEJ Uherský Ostroh: Valúch, (40. Lekeš) - Žabčík, Zalubil L., Rauš D., Nevídal, Stuchlík, Maršálek, Andrýsek - Mika, Galuška V., Machálek, Galuška L., Stránský, Flora Pavel, Rauš M., Zalubil J., Beneš, Flora Petr  Trenéři: Valúch, Miklík