V Hodoníně se v neděli 10. března začíná již od 13:00 hodin

DSC 2466V důsledku kolize dvou zápasů PLAY OFF na hodonínském zimním stadionu, dostal přednost místní druholigový SHK Hodonín, hrající rozhodující pátý zápas čtvrtfinále vyřazovací části soutěže proti Moravským Budějovicím. Jeho utkání proto začíná v hlavním hracím čase 17:00 hodin.

Náš soupeř SHKM Hodonín se musel časově přizpůsobit a z těchto důvodů se klíčový třetí semifinálový zápas PLAY OFF KLM odehraje v neděli 10. března již od 13:00 hodin.

Jak dobře víme domácímu týmu se v předchozích dvou střetnutích podařilo dvakrát vyhrát (7 : 4 a 5 : 2) a drží v ruce postupový mečbol. Ostrožským hráčům, pokud chtějí postoupit do finále, nezbývá nic jiného, než pokusit se o malý zázrak a vyhrát nejdříve dnešní duel a pak ještě další dva zbývající. V případě dnešního úspěchu by se série stěhovala zpět do Uherského Ostrohu, kde by se případně hrálo čtvrté utkání ve čtvrtek 14. března od 18:00 hodin,

 

Vážení příznivci ostrožského hokeje, nyní nastává ten nejpříhodnější čas, přijet podpořit naše hokejisty v nejdůležitějším duelu o bytí a nebytí v další části letošního PLAY OFF. 

V pátek večer jsme na hodonínském zimáku dokázali, že když se ostrožské hlasivky spojí do chorálu, dokáží vytvořit hráčům úžasnou hokejovou kulisu..

OSTROH DO BOJE !!! KLUCI MY VÁM VĚŘÍME A FANDÍME !!!