Po hodech bývá půst, oslavy jsme završili zbytečnou porážkou s Velkou Bíteší (+VIDEO)

stažený souborNedělní vyvrcholení oslav 90 let ostrožského hokeje nedopadlo tak, jak jsme si všichni přáli. Ostrožští muži sice do poloviny utkání vedli s horáckým soupeřem z Velké Bíteše celkem jednoznačně 3 : 0, ale poté inkasovali ve 33. minutě kontaktní branku ze sporné situace, když soupeřův hráč najel do našeho brankáře a jasně držený puk z něj vypadl a dokutálel se za brankovou čáru. V závěrečné třetině přišel totální kolaps Ostrožanů a odhodlaný soupeř završil pěti vstřelenými brankami neskutečný obrat. Domácí sice ve hře bez brankáře snížili v 59. minutě na 4 : 5, ale v dalším pokračování power play inkasovali v závěrečné minutě a bylo vymalováno. Konečná porážka 4 : 6 nás může mrzet o to víc, že soupeři v našem nejbližším dohledu prohráli a my jsme se mohli dotáhnout blíže čelu soutěže...

HOKEJ Uherský Ostroh - HC Spartak Velká Bíteš  4 : 6 (2 : 0, 1 : 1, 1 : 5)

Branky a nahrávky: 16. Stránský (Flora), 21. Klimovič (Galuška, Mika), 26. Flora (Stránský, Galuška), 59. Galuška (Mika) – 33. Pospíšil (Kratochvíl), 47. Bednář, 49. Bednář (Petrčka), 54. Petrčka (Novák), 59. Florek (Štěpánek), 60. Bednář (Petrčka)

Rozhodčí: Sofka – Polesný, Tkáč.

Vyloučení: 6:9, navíc 10´OT - Mika (UO)