Vítězíme doma s premiantem základní části a v PLAY OFF hrajeme s Uherským Brodem (+VIDEO)

hhkNedělní 26. kolo a tím také závěrečné kolo základní části Krajské ligy mužů, rozhodlo o vzájemných soupeřích pro čtvrtfinále PLAY OFF. Naši hráči po velmi dobrém týmovém výkonu porazili na ostrožském ledě první tým dlouhodobé soutěže horácký HHK Velké Meziříčí a v generálce na vyřazovací část ukázali svou připravenost. V atraktivním zápase, kdy obě mužstva hrála rychlý a pohledný hokej vynikl bezchybný výkon ostrožské brankářské jedničky Michala Šurého, který za svá záda nepustil jediný kotouč. A když ostrožští střelci přidali v každé třetině jeden gól, zvítězili jsme 3  : 0.  Nyní nám patří 3. místo a v PLAY OFF narazíme na šestý tým soutěže, jímž se po odehrání závěrečného kola stal HC Spartak Uherský Brod. Ve čtvrtfinále vyřazovací části soutěže se opět, jako loni, utkáme s tradičním soupeřem od říčky Olšavy.

První zápas PLAY OFF sehrajeme na ostrožském ledu ve středu 26. února od 18:00 hodin. Odveta bude na pořadu v pátek v Uherském Brodu. Případný třetí rozhodující zápas by se hrál v neděli 1. března v Uherském Ostrohu od 17:00 hodin.

 

ČTVRTFINÁLE PLAY OFF:

(1) HHK Velké Meziříčí - HC Lvi Břeclav (8)
(2) SKMB Boskovice - HK Kroměříž (7)
(3) HOKEJ Uh. Ostroh - HC Spartak Uherský Brod (6)
(4) HC Orli Uničov - SHKM Hodonín (5)

Termíny: středa 26.února, pátek 28.února, neděle 1.března 2020

 

HOKEJ Uherský Ostroh - HHK Velké Meziříčí  3 : 0 (1 : 0, 0: 0, 3 : 0) 

Branky a nahrávky: 14. Klimovič (Beneš, Antonovič), 29. Zalubil (Antonovič, Klimovič), 43. Rauš (Galuška, Flora)

Rozhodčí: Brzobohatý, Slavka - Olšar, Smetková.

Vyloučení: 7:4

Využití: 0:0.

V oslabení: 10.

Střely na branku: 37:31.

Sestava: Šurý (Lekeš) - Zalubil L., Žabčík, Rauš D., Nevídal, Beneš, Kučera.- Mika, Galuška V., Kolář, Galuška L., Flora Pavel, Stránský, Antonovič, Klimovič, Zalubil J.,Veselý, Juračka. Flora Petr. Trenéři: Klauda, Valúch