Muži vyhráli první dva přípravné zápasy

HOKEJ UOPříprava týmu mužů na novou hokejovou sezónu je v plném proudu. Hráči plní náročné tréninkové plány a vytváří se parta, která má zdravé jádro a doufejme, že se to projeví v soutěži, která startuje na ledě TECHNIKY Brno o víkendu 18.-19.září.

V prvním zápase na ledě Uherského Brodu jsme otočili zápas ze 3 : 1 na 3 : 6 a zaslouženě vyhráli, když náš výkon od druhé poloviny zápasu postupně gradoval. Domácí souboj s Hodonínem byl od počátku v naší režii a v poklidném tempu jsme dokráčeli k vítězství 7 : 4. V obou střetnutích podali velice solidní výkony brankáři Michal Šurý (v UB) a Martin Peprník (v UO)

HC Uherský Brod - HOKEJ Uherský Ostroh  3 : 6 (2 : 1, 1 : 3, 0 : 2)

Branky UO: Frolek R., Rauš M., Galuška L., Flora Pavel, Juračka E., Galuška V.  

 

HOKEJ Uherský Ostroh - SHKM Hodonín  7 : 4 (2 : 0, 5 : 2, 0 : 2)

Branky a nahrávky: 7. Zalubil J. (Mika, Galuška V.), 7. Stránský (Flora Pa., Galuška L.), 23. Galuška L. (Andrýsek, Flora Pa.), 31. Zalubil J. (Mika), 31. Rauš M. (Stránský), 36. Zalubil J. (Mika), 40. Flora Pe. - 25. Polesný (Vyrůbalík), 38. Dufek (Vyrůbalík, Vaškovič), 45. Směřička, 57. Dufek (Vaškovič, Vyrůbalík). Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 1:1. Střely: 44:29. 

 

Komentář trenéra Ivana Klaudy: "Odehráli jsme první dva přípravné zápasy a v obou zvítězili. Přesto, že ani jeden zápas nebyl v "nejsilnější" sestavě, tak jsme předvedli na začátek sezóny slušné výkony. Daří se nám do hry dostávat nacvičené situace z tréninku, kluci se snaží plnit pokyny trenérů a pokud budeme v tomto duchu pokračovat, tak se budeme stále zlepšovat....  Chceme hrát rychlý, bojovný a útočný hokej se zajištěnou obranou, který by měl bavit jak hráče, tak diváky. Základní sestava je už téměř daná a pokud budeme na další zápasy kompletní, v plné síle, kluci budou pokorní, plnit pokyny trenérů a poctivě trénovat, tak můžeme porazit každého a dávat si ty nejvyšší cíle..."