Muži v posledním kole základní části nestačili na Brumov-Bylnici

V neděli 13.2. nabídla krajská liga poslední kolo základní části. Ostrožané odcestovali k utkání do Brumova-Bylnice, ve kterém o nic nešlo. Po velké přestřelce prohráli 10:7.

www.hokejostroh.czSkóre otevřeli domácí ve 12. minutě po trefě Giatsintova. V 16. minutě jsme obdrželi menší trest, brumovský Lysák přesilovku okamžitě využil a přidal další branku. Po první třetině 2:0.

Na konci první části jsme opět faulovali a do druhé jsme tak vstupovali v početní nevýhodě. Oslabení se podařilo ubránit, ale ve 22. minutě se už domácí mohli radovat z další branky Giatsintova. Ve 26. minutě přišli na řadu konečně Ostrožané a po brance Erika Juračky mohli zahájit obrat. V 29. minutě vstřelil druhou branku při hře 4/4 Karel Man. Prostor na hřišti nám očividně svědčil a ve stejném počtu hráčů na ledě vyrovnal Lukáš Zalubil. V 34. minutě obrat dokončil Vít Mika, vedeme 4:3. O dvě minuty později se o slovo přihlásil domácí Kristek. Nejprve využil přesilovku ke srovnání stavu a v poslední minutě druhé třetiny vrátil Brumovu vedení – 5:4.

V 42. minutě navýšil Novosad na 6:4. V 47. minutě Vaněk dokonce na 7:4. O minutu později se dokázal prosadit Lukáš Zalubil – 7:5. V 53. a 56. minutě pojistil náskok Brumova Macháč. O poslední domácí branku se postaral v 57. minutě Lysák. Ostrožané ještě v závěru zvládli upravit konečný stav na 10:7 po brankách Lumíra Galušky a Radka Kučery.

Základní část je u konce. Ve středu začíná čtvrtfinále PLAY OFF s brněnskou Technikou. Budeme Vás čekat v 18:00 na ostrožském zimáku! Přijďte HOKEJ Uherský Ostroh podpořit ve vyřazovacích bojích!

OHLAS TRENÉRA (Bronislav Klauda – UO):
Rychle zapomenout...

HC Brumov-Bylnice vs. HOKEJ Uherský Ostroh 10:7 (2:0, 3:4, 5:3)

Sestava UO: M. Peprník — T. Andrýsek, K. Man, R. Kučera — L. Zalubil, J. Zalubil, L. Galuška, M. Rauš, M. Kučera, Pa. Flora, F. Fuga, O. Klauda, V. Mika, A. Rusňák, E. Juračka, Pe. Flora

Sestava BB: A. Žižka (L. Zubo) — F. Krůžela, J. Vaněk, Š. Strnka, T. Lysák — V. Novosad, L. Krpoun, T. Častulík, J. Kristek, L. Lysák, V. Sopek, J. Macháč, T. Giatsintov, T. Solovev, T. Důbrava, Y. Arik

Branky a nahrávky: 12. Giatsintov (Krůžela), 16. Lysák (Vaněk, Giatsintov), 22. Giatsintov (Kristek, Vaněk), 26. Juračka (Zalubil J., Galuška), 29. Man (Rauš M., Zalubil J.), 32. Zalubil L. (Flora Pa.), 34. Mika (Rauš M.), 37. Kristek (Vaněk, Giatsintov), 40. Kristek (Lysák, Vaněk), 42. Novosad (Macháč, Častulík), 47. Vaněk (Macháč, Kristek), 48. Zalubil L. (Mika), 53. Macháč (Důbrava), 56. Macháč (Častulík, Vaněk), 57. Lysák (Giatsintov, Vaněk), 59. Galuška (Zalubil J., Flora Pe.), 60. Kučera R. (Mika V.)

Vyloučení: 6:5

Rozhodčí: Tomas Šico — Libor Halás, Leon Wesley