Muži zahájili přípravu na SÁZAVA BAKERY CUPu v Lanškrouně

Během prvního zářiového víkendu se HOKEJ Uherský Ostroh zúčastnil už třetího ročníku turnaje týmů z krajských hokejových lig v Lanškrouně. Na turnaji jsme sehráli celkem tři zápasy a obsadili celkové druhé místo. Na lanškrounském ledě se taky představilo hned několik nových tváří v našich barvách.

TJ Orli Lanškroun vs. HOKEJ Uherský Ostroh 10:3 (1:1, 2:2, 7:0)FOTO: Zdenek Jureček

Turnaj jsme zahájili v pátek vysokou prohrou s domácími TJ Orli Lanškroun. Po vyrovnaných dvou třetinách (3:3) jsme bohužel fyzicky na soupeře nestačili. Pozdní start přípravy (2 tréninky na ledě) a zranění tří hráčů na začátku třetí třetiny se na prvním přípravném zápase podepsalo a konečný stav se zastavil na skóre 10:3.

Branky a nahrávky: 19. Mika (Rusňák), Zalubil J. (Mika), Mika (Zalubil J.)

HOKEJ Uherský Ostroh vs. Dynamiters Blansko HK 4:2 (3:0, 1:2, 0:0)

V sobotu nás čekal druhý přípravný zápas se známým soupeřem Dynamiters Blansko HK. Po prvním zaváhání s domácími Orly jsme získali proti Blansku první tři body za výhru 4:2. K výsledku přispěl hattrickem Martin Červenka, který za nás nastoupil spolu s několika dalšími hráči vůbec poprvé.

Branky a nahrávky: 6. Červenka, 15. Červenka (Zalubil J.), 17. Bezděk (Fuga), 27. Červenka (Zalubil J.)

HC Střelci Jindřichův Hradec vs. HOKEJ Uherský Ostroh 5:9 (1:0, 4:4, 0:5)

Poslední den turnaje jsme změřili síly s jihočeským Jindřichovým Hradcem. Do poloviny zápasu byl soupeř o jednu branku napřed, nicméně třetí třetina jasně rozhodla o vítězi.

Sestava: Šurý, Perprník – Rauš M., Rusňák, Skřivánek, Man, Fuga – Bezděk, Červenka, Flora Pa., Flora Pe., Galuška L., Juračka, Klauda I., Kučera M., Mika, Polehňa, Vogl, Zalubil J., Zalubil L.

Konečné pořadí SÁZAVA BAKERY CUP Lanškroun 2022:

1. TJ Orli Lanškroun
  2. HOKEJ Uherský Ostroh
  3. Dynamiters Blansko HK
  4. HC Střelci Jindřichův Hradec

Další přípravný zápas odehrajeme v neděli 11. 9. 2022 od 17:00. Tentokrát na domácím ledě proti HC Lvi Břeclav.