Z Brumova vezeme další tři body do tabulky krajské ligy

Třetí kolo Krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlína nabídlo duel na nejmenším hřišti v lize v Brumově-Bylnici. Utkání, ve kterém jsme byli v pozici jasného favorita, jsme zvládli a vezeme další tři body do tabulky za vítězství 1:5.

www.hokejostroh.czPrvní třetina začala velmi vlažně a diváci tak nemohli vidět žádné velké šance. První branka padla v 8. minutě, kdy zakončoval Lumír Galuška po přihrávce Filipa Stránského – 0:1. V 10. minutě signalizoval rozhodčí naši první početní výhodu. Šanci využil Martin Červenka a zvýšil náskok na 0:2. V zápětí ale přišla možná nečekaná odpověď domácích. Macháč během minuty bleskově snížil na 1:2.  Ve 14. minutě jdeme do oslabení a domácí získávají naději na srovnání. Takový scénář se ale nekonal, naopak Filip Stránský dokázal vstřelit další branku 1:3. V 17. minutě přidal Jakub Zalubil další branku. Výsledek první třetiny 1:4.

Začátek druhé třetiny nebyl vůbec špatný. Půlminuty po vhození buly přidal pátou branku Vít Mika. To byl ale až do samotného závěru utkání poslední zajímavý okamžik. Po druhé třetině 1:5.

Třetí třetina se nesla v podobném duchu jako ta předcházející. Ve druhé polovině jsme se sice dostali k několika šancím, dokonce dvakrát zazvonila tyčka po střele Erika Juračky a Víti Miky, zakončit se ale ani jednou nepodařilo. Skóre se tak od začátku druhé třetiny nezměnilo a zastavilo se na konečných 1:5.

Další utkání odehrajeme v neděli 9. 10. 2022 od 17:00 na domácím ledě proti SHKM Baník Hodonín B.

OHLAS TRENÉRA (Ivan Klauda):

„Povinná výhra a povinné body. Úkol jsme splnili a vyhráli. Co se týká projevu hry, tak to nestojí ani za komentář. Na malém hřišti jedním slovem „holomajzna“. Věříme a doufáme, že takový hokej už letos snad neuvidíme. Ostrožským fanouškům děkujeme za podporu.“

Sestava UO: Šurý (Peprník) — L. Zalubil, Man, Vaněk, L. Stuchlík, Fuga, Rusňák — J. Zalubil, L. Galuška, Červenka, M. Rauš, Stránský, P. Flora, Hlůšek, Polehňa, Mika, Juračka, P. Flora

Sestava BB: Žižka (Čada) — Kukuliš, Krůžela, M. Lysák, Vaněk, Strnka, T. Lysák — Bezděk, Novosad, Pigulevskyi, Obadal, Častulík, Divoš, Lysák, Sopek, Macháč, Arik, Nesrsta

Branky a nahrávky: 12. Macháč (Novosad) – 8. Galuška (Stránský), 11. Červenka (Mika), 15. Stránský (Flora), 17. Zalubil (Červenka), 21. Mika (Červenka, Vaněk)