Brumov padl i podruhé v sezóně, vysoké vítězství a další tři body

Po zaváhání v minulém týdnu předvedl Uherský Ostroh v rámci 10. kola krajské ligy mužů opět přesvědčivý výkon. Z Brumova odvážíme tři body za vysoké vítězství 2:10.

www.hokejostroh.czUž čtyřicet vteřin po úvodním buly se prosadil Vít Mika, který vede kanadské bodování celé krajské ligy. O druhý gól utkání se postaral v 6. minutě druhý útok, Lumír Galuška zvýšil na 0:2. O minutu později vsítil podruhé v zápasu Vít Mika. Tempo našeho týmu následně zastavila smršť trestů. Od 9. minuty až do 17. jsme hráli téměř nepřetržitě ve čtyřech hráčích, půl minuty dokonce pouze ve třech kvůli trestu za příliš mnoho hráčů na ledě při špatném střídání, které nás potrápilo i v minulém nepovedeném utkání s Uherským Hradištěm. Všechny snahy domácích stáhnout brankové manko ale zůstaly bez úspěchu.

Necelou minutu po zahájení druhé třetiny se podařilo Brumovu vstřelit první gól. Martin Janíček snížil na 1:3. Ve 24. minutě znova zaúřadoval Vít Mika a svou další trefou si připsal hattrick – 1:4. V 28. minutě využil naši první přesilovku Pavel Flora, když zvýšil na 1:5. V 34. minutě se prosadil Vít Mika dokonce po čtvrté. Prostřední část utkání skončila za příznivého stavu 1:6.

Třetí třetinu zahájil ve 43. minutě dalším ostrožským gólem obránce Adam Rusňák – 1:7. V 50. minutě se při přesilovce prosadil sedmnáctiletý Jan Zalubil, který v Brumově odehrál svůj vůbec první zápas v krajské lize. V 51. minutě se po dlouhé době ozvali i domácí. Jiří Macháč vsítil druhou a poslední brumovskou branku. V 58. minutě přidal devátý gól Filip Stránský. O závěrečnou desítku se postaral Marek Rauš v 59. minutě.

Po zaváhání v Uherském Hradišti to byl v desátém kole daleko přesvědčivější a týmovější výkon. Brumov jsme porazili i podruhé v sezóně s dvouciferným výsledkem (1. kolo - 10:1). Další utkání odehraje HOKEJ Uherský Ostroh v neděli 12. listopadu od 17:00 na domácí půdě proti Dynamiters Blansko HK. Soupeři máme co vracet za těsnou porážku z druhého kola základní části. Přijďte náš tým podpořit!

OHLAS HLAVNÍHO TRENÉRA (Roman Uhříček):
„K zápasu v Brumově jsme přistoupili maximálně zodpovědně. Do Brumova přijel úplně jiný tým než před týdnem do Hradiště. Hráli jsme týmově, důrazně a disciplinovaně. Nevyzpytatelnému Brumovu jsme nedali šanci, i přes jeho snahu, a celý zápas jsme měli pod kontrolou.“

HC Brumov-Bylnice vs. HOKEJ Uherský Ostroh 2:10 (0:3, 1:3, 1:4)

Sestava UO: Zollpriester (Holý) — Rusňák, Kukuliš, Peterka, Vaněk, Andrýsek, Zalubil L. — Procházka, Zalubil Jak., Flora Pa., Juračka, Mika, Zalubil Jan, Fuga, Hlůšek, Flora Pe., Stránský, Rauš, Galuška L.

Sestava BB: Uhrin (Čada) — Bodlák, Lysák T., Vaněk, Krůžela, Lysák M., Divoš — Bublák, Dekleva, Pavlůsek, Macháč, Janíček, Sopek, Lysák L., Častulík, Bumbál

Branky a nahrávky: 21. Janíček (Macháč), 51. Macháč (Lysák, Vaněk) – 1. Mika (Juračka), 6. Galuška L. (Stránský, Flora Pa.), 7. Mika (Rusňák, Juračka), 24. Mika (Vaněk, Zalubil L.), 29. Flora Pa. (Galuška L., Stránský), 34. Mika (Zalubil Jak., Juračka), 43. Rusňák (Flora Pe.), 50. Zalubil Jan (Zalubil J., Vaněk), 58. Stránský (Galuška L.), 59. Rauš (Stránský)

Vyloučení: 8:10 (+ hráč BB 5 min. + OK)

Využití: 0:3

V oslabení: 0:0

Rozhodčí: Dominik Poláček — Petr Dětský, Libor Halás