Body ze slováckého derby putují do Uherského Ostrohu

Rychlé vedení na začátku, srovnání a opětovné odskočení. Muži v sobotu v rámci druhého kola krajské ligy jižní Moravy a Zlína přehráli Uherské Hradiště a připisují si první body do tabulky. Ve čtvrtek přijede Kroměříž!

ZDROJ: HC Uherské HradištěSkóre sobotního utkání otevřel už 30 vteřin po vhození úvodního buly Martin Červenka po přihrávce zpoza branky – 0:1. Po chvíli následovalo naše první oslabení. Podařilo se ubránit a krátce po uplynutí trestu zvýšil na dvoubrankový náskok Filip Stránský, když projel sám přes celé hřiště a zakončil nad gólmanovo levé rameno – 0:2. V 9. minutě poprvé skórovali i domácí. Martin Řezníček při přesilovce snížil na 1:2. Ve 12. minutě srovnal stav svou trefou Adam Witoš – 2:2. V 16. minutě přidal premiérový soutěžní gól v dresu Uherského Ostrohu David Janás a vrátil tak vedení zpět na hostující stranu – 2:3. V 17. minutě nařídil hlavní rozhodčí trestné střílení za podražení Petra Flory v brejkové situaci. Samostatný nájezd proměnil a zvýšil vedení na 2:4.

V 32. minutě snížil za Uherské Hradiště na 3:4 Jiří Forman. O bleskovou odpověď se postaral svým druhým gólem v utkání David Janás – 3:5. Do konce druhé třetiny už se stav utkání nezměnil.

V polovině třetí třetiny přidal šestý ostrožský gól Martin Červenka – 3:6. Hradišťané v 56. minutě ještě upravili konečný výsledek na 4:6 trefou kapitána Robina Tischera.

První zápas v Uherském Hradišti jsme zvládli vítězně a připisujeme si tak první tři body do tabulky krajské ligy. Další utkání odehrajeme ve čtvrtek 26. září 2024 proti Kroměříži. První domácí zápas startuje v 18:00. Přijďte fandit Ostrohu!

HC Uherské Hradiště vs. HOKEJ Uherský Ostroh 4:6 (2:4, 1:1, 1:1)

Sestava UO: Holý - Kukuliš, Stuchlík M., Rauš M., Andrýsek, Žák, Rusňák — Červenka, Flora Pa., Juračka, Janás, Flora Pe., Fuga, Stránský, Halík, Galuška L., Zalubil Jak., Polehňa

Sestava UH: Jakubčík (Šurý) — Borot, Pippal, Mišťúrik, Tischer, Fridrich, Řezníček, Beneš — Witoš, Větříšek, Skřivánek, Januška, Melichárek, Bumbál, Petřík, Bezděk, Forman

Branky a nahrávky: 9. Řezníček (Tischer), 12. Witoš (Januška), 32. Forman, 56. Tischer (Witoš) – 1. Červenka (Zalubil), 4. Stránský (Flora), 16. Janás (Červenka), 17. Flora Pe. (TS), 32. Janás (Stránský, Červenka), 49. Červenka (Rauš)

Vyloučení: 6:12