Hokejové turnaje přípravek v Uherském Ostrohu

DSC 0801V průběhu měsíce září (16.,23. a 30.9.) se na zimním stadionu v Uherském Ostrohu uskutečnily tři turnaje hokejových přípravek ročníku 2010 a mladších. Na tyto akce do našeho města zavítaly týmy z významných klubů jako HC Kometa Brno, HC Oceláři Třinec, HC Torax Poruba, Slovakia Talents, HOBA Bratislava a MG Kids Trenčín. Naši hráči a hráčky na těchto turnajích předvedli krásné bojovné výkony a celková atmosféra byla prodchnuta sportovním duchem a nadšením, čímž se HOKEJ Uherský Ostroh určitě nesmazatelně zaryl do paměti všech účastníků.

Jakpak by ne, když náš tým v kategorii A na těchto turnajích odehrál 12 zápasů a těsnou porážku okusil jen jednou a to s výběrovým mužstvem Slovakia Talents. O výsledky však tady vůbec nešlo. Cílem těchto akcí, které uspořádal a zajistil p. Štěpán Straka, za což mu patří obrovský dík, bylo to, aby si všichni parádně zahráli a ukázali rodičům, sourozencům, babičkám, dědečkům, všem známým a i nám trenérům to, co se z hokejového umění naučili. A můžu potvrdit, že málo toho není.

DSC 0809Ostrožský ročník 2010 se zdá být velmi kvalitním, což ukazuje i na začátku této sezóny v oficiálních svazových turnajích v minihokeji, kde doposud nebyl poražen. Tímto bych chtěl poděkovat všem rodičům za to, že dětem věnují tolik času a podporují je v ledním hokeji. Největší dík patří ale všem hráčům za předvedení neuvěřitelných sportovních výkonů. Třešničkou na dortu byl závěrečný zápas posledního turnaje s HC Oceláři Třinec, kdy jsme v polovině prohrávali 2:5, a po zdrcujícím závěru byl konečný stav 8:8.

Nerad vyzdvihuji pouze jedince, protože hokej je týmová hra, ale tentokrát musím udělat výjimku a pochválit naše dvě hráčky Verunku Břečkovou a Johanku Němčickou, které na těchto turnajích předvedli své nejlepší výkony v jejich „bohaté“ hokejové kariéře.

Týmy HOKEJ Uherský Ostroh reprezentovali:

Viktor Němčický, Johana Němčická, Bořek Veselý, Bruno Veselý, Kristián Zalubil, Viktor Jakeš, Libor Tomek, Štěpán Straka, Bořek Čermák, Štěpán Ludvík, David Skočík, Jan Prokeš, Albert Příleský, Jan Šácha, Veronika Břečková, Vojtěch Břečka, Ondřej Habanec, Jakub Kyncl, Lukáš Vopravil Lukáš Kareš.

 DSC 0729                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Stanislav Veselý