Starší žáci prožili vítězný víkend

IMG 0355Starší žáci, pokračující ve zlepšených výkonech, o minulém víkendu odehráli velmi úspěšné dvoukolo. Na domácím ledě přivítali silný VHK Vsetín, v neděli zajížděli na led do Kroměříže. Zlepšenou hrou k radosti, jak trenérů, tak fandících rodičů, oba své soupeře přehráli a zvítězili.

VHK Vsetín:

V minulém zápase ve Zlíně chybělo jen málo k vítězství, ale v zápase se Vsetínem jsme měli štěstí na naší straně. Utkání, které bylo z hlediska skóre, jako na houpačce, jsme dotáhli do úspěšného konce. V zápase jsme vedli, ale i prohrávali. Rozhodujícím krokem k vítězství byla hra v před brankovém prostoru, kde jsme z dorážek dokázali vsítit šest branek, z toho pět vstřelil kapitán týmu Adam Kukuliš. Rozhodující náskok jsme si vypracovali v poslední třetině. V závěru utkání jsme drželi dvoubrankový náskok, a i když jsme 4 vteřiny před koncem inkasovali na 9:8, už jsme si vítězství nenechali vzít.

Slovo trenéra: „Hráči si zaslouží pochvalu za bojovný výkon. I když prohrávali, bojovali a odměnou jim bylo vítězství.“

HOKEJ Uherský Ostroh – VHK Vsetín 9:8 (2:0, 3:2, 3:0)

Branky: Kukuliš Adam 5x, Lekeš Jan 2x, Smetana Václav 1x, Procházka Marek 1x.

Asistence: Mrázek David 2x, Kos Lukáš 1x, Krupka Tomáš 1x, Mach Adam 1x, Stuchlík Libor 1x.

HK Kroměříž

V Kroměříži jsme do utkání vlétli jako uragán a od první sekundy jsme soupeře zatlačili do jeho pásma. Jediné, co tomu chybělo, bylo proměnění šancí. Kouzlo domácího gólmana jsme nakonec zlomili a po první části vedli 1:0, i když zasloužené skóre mohlo být klidně 5:0. Rozhodující částí byla druhá třetina, kdy jsme po pěkných kombinačních akcích vsítili pět branek a vypracovali rozhodující náskok. V závěrečné části jsme sice dostali dva góly, ale třemi v síti domácího gólmana, jsme stanovili jasný výsledek a naši konečnou výhru 3:9.

Slovo trenéra: „Z naší strany asi nejlepší utkání této sezony. Posíleni o dva hráče mladších žáků, kteří se mezi staršími vůbec neztratili, se hrálo na tři vyrovnané lajny, které si dobře plnili své obranné i útočné úkoly. Chvíli trvalo, než jsme se prosadili, ale kluci si šli od první minuty za vítězstvím, soupeře přehrávali a vytvářeli si spoustu brankových příležitostí, které nakonec i dokázali proměnit.“

HK Kroměříž – HOKEJ Uherský Ostroh   3:9 (0:1, 1:5, 2:3)

Branky: Krupka Tomáš 2x, Kukuliš Adam 1x, Zalubil Jan 1x, Dobřecký Adam 1x, Lisý Matúš 1x, Mrázek David 1x, Smetana Václav 1x, Lekeš Jan 1x.

Asistence: Smetana Václav 2x, Kukuliš Adam 1x, Stuchlík Libor 1x, Kos Lukáš 1x, Lisý Matúš 1x, Mach Adam 1x.