Starší žáci přehráli Kroměříž, mladší přejeli Brumov

IMG 0351Výkony mladších žáků jsou v poslední době jako na houpačce. Dokáží v žákovské Lize porazit kohokoliv a následně prohrát třeba s velmi slabým soupeřem. To nám předvedli doma s Kroměříží, kdy nedokázali proměnit spoustu nejvyloženějších šancí, a pak v Brumově domácí tým doslova převálcovali, když v zápase vedli už 12:1! Starší žáci ukázali obrovské zlepšení ve své hře a dostavili se i výsledky. Třetí výhrou v řadě porazili doma Kroměříž a padli až na půdě druhého týmu tabulky z Brumova.

Mladší žáci:

HK Kroměříž:

V zápase proti týmu ze spodní části tabulky dostali příležitost opět všichni hráči širšího kádru a opět kluci padli. Nebruslili jsme, nechodili do soubojů, vázla kombinace a proměňování šancí bylo velmi laxní. V celém zápase jsme byli neustále o krok za soupeřem a jenom jsme dotahovali. V první části se nám to povedlo, ve druhé jsme po nesmyslném faulu, ještě přišli o našeho klíčového útočníka a již jsme nedokázali soupeře dohnat. Podařilo se nám sice snížit těsně před závěrečnou sirénou a na srovnání už nezbyl čas.

Slovo trenéra: "Bohužel i v oslabené sestavě se musí hrát naplno, nejen v soubojích, ale i při proměňování šancí, což dnes kluci vůbec nedělali a zaslouženou odměnou jim dnes byl atletický výběh v plné zbroji…"20181201 121520

HOKEJ Uherský Ostroh – HK Kroměříž 4:5 (3:3, 0:1, 1:1)

Branky: Vlk Filip 3x, Jestřabík Tom 1x.

Asistence: Kočica Vojta 2x, Jestřabík Tom 1x.

HC Brumov – Bylnice:

Mladší žáci vstoupili do zápasu s Brumovem velmi aktivně a v první třetině šli do vedení 3:0. Ve všech činnostech soupeře převyšovali a prakticky ho do šancí vůbec nepouštěli. Ve druhé třetině soupeř sice snížil, ale šňůrou 8 gólů jsme mu odskočili až na 12:1. Ve třetím dějství se vyměnili gólmani a kluci trochu polevili, čehož domácí využili ke korigování výsledku. Celkem jasně, ale i přesto vítězíme v poměru 14:6.

Slovo trenéra: "Výborné utkání, ve kterém jsme byli jasně lepším týmem. Oproti minulému zápasu jsme své šance proměnili, což bylo základem úspěchu."

HC Brumov Bylnice – HOKEJ Uherský Ostroh 6:14 (0:3, 1:9, 5:2)

Branky: Dobřecký Adam 5x, Vlk Filip 3x, Lisý Matúš 2x, Kočica Vojta 2x, Jestřabík Tom 1x, Stuchlík Patrik 1x.

Asistence: Vlk Filip 5x, Dobřecký Adam 4x, Korbel Adam 3x, Kočica Vojta 2x.

Starší žáci:

V zápase proti kroměřížským Sršňům starší žáci pokračovali ve velmi dobrém výkonu z předešlých utkání. Trpělivou hrou si šli za třetím vítězstvím v řadě. První třetina byla oboustranně vyrovnaná, jak herně, tak i výsledkově. Obě mužstva vstřelila po gólu, ostatní šance na obou stranách pochytali gólmani. V prostředním dějství jsme byli lepším týmem a odskočili soupeři na rozdíl dvou gólů. V závěrečné třetině jsme byli již jasně lepším týmem, který nastřílel 4 branky a stanovil výsledek utkání na 7:3.

Slovo trenéra: "Kluci si šli trpělivě za vítězstvím. Po opatrné první třetině, jsme v dalším dějství rozhodli o výsledku a zaslouženě zvítězili. Oproti začátku sezony, kluci se hodně zlepšili, jak ve hře, tak i v ostatních činnostech."

HOKEJ Uherský Ostroh – HK Kroměříž 7:3 (1:1, 2:0, 4:1)

Branky: Dobřecký Adam 2x, Lekeš Jan 1x, Stuchlík Libor 1x, Smetana Václav 1x, Procházka Marek 1x, Pěchula Filip 1x.

Asistence: Kukuliš Adam 2x, Smetana Václav 2x, Stuchlík Libor 1x, Procházka Marek 1x, Mrázek David 1x, Peterka Martin 1x, Lekeš Jan 1x.

Starší žáci s druhým týmem tabulky odehráli solidní pouze třetí třetinu utkání. Soupeř byl sice kvalitní, ale darovali jsme mu vítězství. V zápase nám bohužel utekl hned začátek, který rozhodl celé utkání. Již v druhé minutě jsme prohrávali 3:0 do konce třetiny nám soupeř odskočil až na rozdíl pěti branek. A stejně tak začátek druhé, kdy jsme dostali další tři branky. Pak jsme zlepšili hru, ale bylo již pozdě. Závěrečná třetina byla již výborná, přestali jsme se bát, začali bruslit a střílet góly, ale rozdíl z prvního dějství jsme již nedokázali srovnat a soupeř pohodlný náskok dovedl do vítězného konce.

Slovo trenéra: "Utkání s Brumovem ukázalo, že můžeme hrát vyrovnané partie i s lepšími týmy. Podmínkou je bojovnost a nasazení, nebát se hrát, důležitá je častá a přesná střelba, důrazná hra v předbrankovém prostoru a plnění svých úkolů."

HC Brumov Bylnice – HOKEJ Uherský Ostroh 11:6 (5:0, 3:0, 3:6)

Branky: Kukuliš Adam 2x, Zalubil Jan 1x, Stuchlík Libor 1x, Krupka Tomáš 1x, Procházka Marek 1x.

Asistence: Kukuliš Adam 2x, Zalubil Jan 2x, Stuchlík Libor 1x.