Žáci vstoupili do Nového roku vysokou výhrou s Uherským Brodem

IMG 0561Mladší a starší žáci vstoupili do nového roku 2019 domácím derby s naším okresním rivalem Spartakem Uherský Brod. Mladší i starší borci nenechali nic náhodě, brodské vrstevníky přehráli ve všech směrech a v obou utkáních zvítězili velkým rozdílem. Úspěšný vstup nyní musí potvrdit o víkendu, kdy se hraje dvojkolo s týmy z Valašska, ve Zlíně a doma se Vsetínem.

Mladší žáci:

Mladší žáci začali zápas s Brodem velmi aktivně, tlačili se před soupeřovu bránu a vytvářeli si šance, které sporadicky proměňovali. I když skóre mohlo být v první třetině vyšší, po úvodní siréně svítil na světelném ukazateli výsledek 3:0. Ve stejném nasazení jsme pokračovali i v druhém dějství, a i když soupeř z ojedinělých návštěv našeho pásma dokázal dvakrát skórovat, my jsme kontrovali pěti góly do brodské sítě.  Závěrečná část potvrdila naši herní formu, přidali jsme dalších pět branek a celkově zvítězili 12:3.

Slovo trenéra: "První utkání po vánoční pauze vzali naši hráči poctivě a nepřipustili žádné drama. Soupeř v mladších žácích sice předvedl velké zlepšení, ale dnes byl ve všech činnostech o krok za námi."

 

HOKEJ Uherský Ostroh – HC Spartak Uherský Brod  12:3

Branky: Jestřabík Tomáš 3x, Dobřecký Adam 3x, Stuchlík Patrik 3x, Vlk Filip 1x, Kočica Vojta 1x, Polehňa Vojta 1x.

Asistence: Wasserbauer Marek 3x, Dobřecký Adam 2x, Jestřabík Tomáš 2x, Kočica Vojta 2x, Polehňa Vojta 1x, Stuchlík Patrik 1x, Korbel Adam 1x, Vlk Filip 1x, Nevídal Dominik 1x.

 

Starší žáci:

Starší žáci sice ve 3. minutě inkasovali úvodní gól zápasu, ale to bylo od hostů na dlouhou dobu všechno. Pak už začali na domácím ledu úřadovat naši hráči. Dobrým pohybem a tlakem do branky vzápětí vyrovnali a do konce první třetiny otočili výsledek na 4:1. Po úpravě ledu na soupeře doslova vlétli a oplatili mu minulou nešťastnou porážku z Brodu i s úroky. Výbornou hrou a střelbou zaskočeného soupeře v prostřední části doslova zničili 8 brankami! V závěrečném dějství už polevili, přidali pouze dvě branky, ale celkově vyprovodili svého soupeře na cestu domů v poměru 14:3!

Slovo trenéra: "Utkání s Brodem nám ukázalo, že když zabojujeme a plníme, co trenér určí, můžeme uhrát výborný výsledek s jakýmkoliv soupeřem. Důležité je si uvědomit, že se musí hrát naplno a že nic nedostaneme zadarmo. Doufáme, že vybojované vítězství hráče nakopne do dalších zápasů."

 

HOKEJ Uherský Ostroh – HC Spartak Uherský Brod  14:3

Branky: Lisý Matúš 3x, Krupka Tomáš 3x, Zalubil Honza 2x, Pěchula Filip 1x, Kukuliš Adam 1x, Lekeš Jan 1x, Stuchlík Libor 1x, Procházka Marek 1x, Mach Adam 1x.

Asistence: Kukuliš Adam 4x, Krupka Tomáš 3x, Zalubil Honza 1x, Pěchula Filip 1x, Stuchlík Libor 1x, Procházka Marek 1x, Lisý Matúš 1x, Mach Adam 1x.