Starší žáci nešťastně prohráli ve Zlíně, chuť si spravili v Kroměříži

CD94462B ADAA 4B8E 8F7C 638CE6F86F20Starší žáci si prožili v posledních třech kolech různé hokejové příběhy. Nejdříve ve Zlíně, kdy v závěrečné třetině vedli a až těsně před koncem domácí Berani stav otočili ve svůj prospěch, následně doma se Vsetínem zcela propadli, aby vše napravili jasným vítězstvím v Kroměříži.

PSG Berani Zlín:

Utkání ve Zlíně bylo jako na houpačce, chvíli vedl soupeř, pak jsme výsledek dobrou hrou otočili, abychom nakonec zaplakali nad výsledkem. Když jsme v posledních minutách těsně vedli, zdálo se, že je vše na dobré cestě k vytouženému vítězství. Bohužel jsme v úplném závěru, po sérii hrubých chyb, dovolili soupeři výsledek úplně otočit, takže se nakonec radoval k naší smůle on.

Soupeř na nás v první části vlétl, my jsme sice srovnali, ale v přesilovce si vzal vedení zpět a pár sekund před sirénou skóre navýšil. V druhé části se hrál vyrovnaný hokej, jak herně, tak na skóre. Do třetího dějství jsme šli s cílem s nepříznivým stavem něco udělat, což se nám i povedlo, kdy jsme během pětiminutovky soupeři nasázeli šest branek a otočili na 6:8! Místo toho, abychom si výsledek pohlídali, jsme ale nabídli soupeři přesilovku, ten ji využil, dostal se do hry a dalšími brankami nás skolil a otočil na konečných 11:9.

Slovo trenéra: "Nebyli jsme v utkání horším týmem a zasloužená by byla remíza. Kluky musíme pochválit za bojovnost a obrat výsledku ze 4:1 na 4:6, pak ale jsme nedisciplinovaností, ze které pramenili vyloučení, soupeři nabídli šanci, kterou využil…"

PSG Berani Zlín – HOKEJ Uherský Ostroh 11:9

Branky: Smetana Václav 3x, Lekeš Jan 2x, Procházka Marek 1x. Krupka Tomáš 1x Mach Adam 1x.

Asistence: Krupka Tomáš 3x, Zalubil Jan 1x, Kos Lukáš 1x, Lekeš Jan 1x, Havlíček Šimon 1x, Kukuliš Adam 1x, Procházka Marek 1x.

VHK Vsetín:

V minulém večerním zápase ve Zlíně chybělo jen málo k vítězství, ale druhý den doma se Vsetínem se projevila únava z předešlého duelu a naši hráči proti odpočinutému Vsetínu moc nestíhali. Soupeř byl od začátku lepší, bruslil, střílel, kvalitní obrannou hrou eliminoval naše pokusy o zakončení. Vše co prošlo na jejich branku likvidoval kvalitní vsetínský gólman. Vsetín tak zápas rozhodl už v první třetině, kdy nás přejel 4:1 a ve druhé, kdy ještě dva góly přidal. My jsme se dostali ke korekci výsledku až ve třetí části, která skončila 2:2. Celkově jsme zaslouženě prohráli 3:8.

Slovo trenéra: "Z hráčů je potřeba vyzdvihnout hlavně oba gólmany, kteří výkonem nezklamali. Škoda, že jim víc nepomohli kluci v poli…"

HOKEJ Uh. Ostroh – VHK Vsetín 3:8

Branky: Kukuliš Adam 1x, Mrázek 1x, Havlíček 1x

Asistence: Kukuliš Adam 1x, Lekeš1x, Havlíček 1x

5BB84F69 11C8 4F53 B48D 4D8E71ED67FDHK Kroměříž:

Na oslabeného soupeře jsme vlétli od začátku, kdy jsme si vypracovali spoustu šancí. Naštěstí nám tam brzy spadlo pět gólů, nastřelili jsme další tři tyčky a spoustu ostatních příležitosti nám počapal soupeřův nejlepší hráč – brankář, který měl v zápase přes padesát úspěšných zásahů. Ve druhé a třetí části jsme soupeři dovolili se ojediněle dostat k nám do pásma, čehož využil ke vstřelení dvou čestných branek. I tak jsme zcela jasně a zaslouženě zvítězili.

Slovo trenéra: "Kluci výborně začali, ale od druhé třetiny si míň nahrávali, což vedlo sice ke střelám, ale ty likvidoval soupeřův výborný gólman.

HK Kroměříž – HOKEJ Uherský Ostroh 2:11 (0:5, 1:3, 1:3)

Branky: Kukuliš Adam 3x, Lekeš Jan 2x, Krupka Tom 2x, Dobřecký Adam 1x, Smetana Václav 1x, Lisý Matúš 1x, Mach Adam 1x.

Asistence: Lekeš Jan 2x, Peterka Martin 2x, Kukuliš Adam 1x, Zalubil Jan 1x, Lisý Matúš 1x, Mrázek David 1x, Stuchlík Libor 1x, Krupka Tom 1x, Mach Adam 1x.