Starší žáci prožívají výborný start do žákovské ligy

IMG 0348Starší žáci mají nejlepší vstup do soutěže za poslední roky a po čtyřech kolech dokonce vedou tabulku Ligy Zlínského kraje starších žáků. Nejdříve v prvním kole zvítězili doma jasně nad Vsetínem, následně sice zaváhali ve Zlíně, ale dvěma dalšími vítězstvími nad okresním rivalem z Uherského Hradiště a nad loňským vítězem - Bobry z Valašského Meziříčí, se dokonce dostali na čelo průběžné tabulky. Jelikož několik kluků z loňského kádru se rozhodlo ukončit svoji hokejovou kariéru a věnovat se jiné činnosti, musí být kádr starších žáků pravidelně doplňován mladšími žáky.

Se Vsetínem mělo utkání jednoznačný průběh. Klukům se docela dařilo proměňovat své gólové příležitosti a již po první třetině bylo rozhodnutu o vývoji utkání. Kanonýrem zápasu se stal Honza Lekeš, střelec sedmi branek vítězů.

HOKEJ Uherský Ostroh – VHK Vsetín  16:3

Branky: Lekeš Jan 7x, Kukuliš Adam 3x, Zalubil Jan 2x, Smetana Václav 1x, Procházka Marek 1x, Stuchlík Libor 1x, Mach Adam 1x.

Asistence: Kukuliš Adam 4x, Procházka Marek 3x, Stuchlík Libor 2x, Zalubil Jan 2x, Smetana Václav 2x, Lisý Matúš 1x, Lekeš Jan 1x, Pěchula Filip 1x, Peterka Martin 1x.IMG 0355 1

 

Večerní utkání ve Zlíně nám tradičně moc nesedí. Od začátku byl soupeř pohyblivější a dělal nám problémy, hlavně v obranném pásmu. Ve druhém dějství se nám podařilo snížit, ale soupeř nám odskočil na rozdíl tří branek a v závěrečné pasáži už se nám nepodařilo s výsledkem nic udělat.

PSG Berani Zlín – HOKEJ Uherský Ostroh  9:5

Branky: Smetana Václav 1x, Pěchula Filip 1x, Zalubil Jan 1x, Kukuliš 1x, Stuchlík 1x.

Asistence: Mach Adam 2x, Lekeš Jan 1x, Kukuliš Adam 1x, Procházka Marek 1x, Smetana Václav 1x,

  

Z důvodu nízkého počtu hráčů v ročnících 2005-2006 se soupeř z Uherského Hradiště před sezonou spojil s Uherským Brodem. Ale ani to v nedělní dohrávce prvního kola domácím nepomohlo. Naši hráči byli od počátku lepší a nebýt výborného výkonu soupeřova brankáře Marka Uherka, mohlo být skóre daleko větší. Ale i tak je to pro kluky první výhra po dvou letech s tímto okresním rivalem.

HC Uherské Hradiště – HOKEJ Uherský Ostroh   2:5

Branky: Kukuliš Adam 2x, Stuchlík Libor 1x, Smetana Václav 1x, Mach Adam 1x.

Asistence: Procházka 2x, Lekeš Jan 2x,

 

Proti loňským šampionům z Valašského Meziříčí jsme začali s velkou vervou a touhou zvítězit.  Soupeř je letos sice oslaben o několik klíčových hráčů, ale i tak má svoji kvalitu. A přestože to Ostrožanům moc nejezdilo, byli v zápase lepší a zaslouženě zvítězili.

HOKEJ Uherský Ostroh – HC Bobři Valašské Meziříčí   5:3

Branky: Smetana Václav 3x, Lekeš Jan 2x, Kos Lukáš 1x.

Asistence: Stuchlík Libor 1x, Lisý Matúš 2x, Lekeš Jan 1x, Mach Adam 1x.

 

Starší žáci HOKEJ Uherský Ostroh nastupují v sestavě:

Brankáři: Stašek David, Mann Jakub

Hráči: Kukuliš Adam, Stuchlík Libor, Pěchula Filip, Peterka Martin, Lisý Matúš, Smetana Václav, Lekeš Jan, Zalubil Jan, Procházka Marek, Kos Lukáš, Mach Adam, Dobřecký Adam, Wasserbauer Marek.

Trenéři: Jan Němčický, Aleš Nevídal