Letošní rozjezd mladších žáků je pomalejší

IMG 2274

Vstup do Ligy Zlínského kraje se mladším žákům moc nepovedl. Tým sužovaný na začátku sezony nemocemi a půjčováním hráčů do týmu starších žáků, má výkony, jako na houpačce. Po čtyřech kolech, kdy se ani jednou nesešel kompletní, má na svém kontě dvě vítězství a dvě porážky. V posledním zápase dokonce chybělo hned šest hráčů.

Hned v prvním kole svedly souboj dva nejlepší celky loňské soutěže.  Na obou stranách chyběli oběma mužstvům dva jejich nejlepší hráči, bohužel pro nás, na naší straně to byla citelnější ztráta. První třetina přinesla velmi dobrý, rychlý, kombinační hokej, ve které však naši borci své velké šance propásli. Soupeř ze Vsetína byl výborným protivníkem, který dobře bruslil, agresivně napadal a to dělalo našim hráčům velké problémy. Od druhé třetiny jsme už tahali jasně za kratší konec a soupeři se povedlo vše, na co sáhl. Celkové skóre na jeho kontě narůstalo až do čísla 15 a my si museli vypít kalich hořkosti až do dna….

HOKEJ Uherský Ostroh – VHK Vsetín   3:15

Branky: Vlk Filip 2x, Wasserbauer Marek 1x

Asistence: Kočica Vojta 1x, Nevídal Dominik 1x.

 

Ve Zlíně jsme od začátku chtěli odčinit prohru z prvního kola a snažila se hlavně první lajna, která soupeři sázela jeden gól za druhým… I když časem začaly docházet síly a dobře bruslící a houževnatý soupeř toho využil ke snížení, kvalita a zkušenost byla na naší straně a výsledek jsme si už pohlídali…

PSG Berani Zlín - HOKEJ Uherský Ostroh   6:10

Branky: Dobřecký Adam 3x, Vlk Filip 3x, Jestřabík Tom 1x, Polehňa Vojta 1x, Kočica Vojta 1x, Žák Darek 1x,

Asistence: Dobřecký Adam 2x, Vlk Filip 2x, Korbel Adam 1x, Kočica Vojta 2x, Jestřabík Tom 1x.

 

Opět bez několika klíčových hráčů a s těžkým zápasem v nohách z předešlého večera ve Zlíně, jsme se v neděli postavili na hradišťský led. Domácí tým nastoupil po dlouhé době v nejsilnější možné sestavě a měl velkou motivaci. Ostrožané nehráli špatně, ale výpadek po nemoci a únava z minulého zápasu si vybrala svou daň.Brankových šancí jsme si vytvořili spoustu, ale chyběl krok, nebo více síly v klíčovém zakončení. Přestože jsme v závěrečné polovině zápasu vedli ještě o gól, nedokázali jsme, díky našim hrubicím, tak i chybám v posuzování začínajících rozhodčích, zápas dovést do vítězného konce. Tím nám Hradišťané připravili porážku v kategorii mladších žáků po velmi dlouhé době.

HC Uherské Hradiště – HOKEJ Uherský Ostroh 8:7

Branky: Vlk Filip 3x, Dobřecký Adam 2x, Kočica Vojta 1x, Nevídal Dominik 1x.

Asistence: Dobřecký Adam 2x, Kočica Vojta 1x , Vlk Filip 1x, Kočica Vojta 3x, Korbel Adam 1x, Múčka Tomáš 1x,

 

IMG 2242V zápase s Bobry z Valašského Meziříčí jsme nechtěli nic nechat náhodě a na soupeře jsme vlétli a o výsledku rozhodli již v prvním dějství. I přes malý sedmi minutový výpadek ve druhé části, kdy jsme dovolili hostům snížit na rozdíl dvou branek, jsme měli otěže zápasu ve svých rukách. 

Nyní je důležité doléčit nemoci, potrénovat a připravit se na další zápasy!

HOKEJ Uh. Ostroh – Bobři Valašské Meziříčí 8:3

Branky: Dobřecký Adam 4x, Žufánek Antonín 2x, Kočica Vojta 1x, Stuchlík Patrik 1x,

Asistence: Stuchlík Patrik 4x, Wasserbauer Marek 2x, Dobřecký Adam 1x, Kočica Vojta 1x, Žák Darek 1x,

 

Mladší žáci HOKEJ Uherský Ostroh nastupují v sestavě:

Brankáři: Kuča Daniel, Nevídal Dan

Hráči: Korbel Adam, Wasserbauer Marek, Žák Darek, Lisý Matúš, Můčka Tomáš, Dobřecký Adam, Stuchlík Patrik, Polehňa Vojta, Vlk Filip, Kočica Vojta, Jestřabík Tomáš, Žufánek Antonín, Nevídal Dominik, Jagoš Filip, Švédík Matyáš.

Trenéři: Petr Korbel, Aleš Dobřecký