Mladší žáci odehráli dvě slovácká derby

IMG 2277Naši mladší žáci mají za sebou první čtvrtinu své soutěže. Díky nemocem, nebo absenci klíčových hráčů, kteří nastoupili za starší žáky, měli pomalejší vstup do soutěže. Nyní se ale začínají dostávat do obrátek a loňské formy a stoupají tabulkou vzhůru. V posledních třech zápasech nastříleli vždy nejméně deset gólů, a v derby s Brodem dokonce načepovali soupeři legendární ostrožskou dvanáctku! I to je vyhouplo na druhé místo soutěže, hned za suverénní VHK Vsetín, který je čeká v příštím kole.

HC Brumov – Bylnice

Ostrožané se na svého soupeře dobře připravili, hráli výborně a od začátku utkání byli lepším týmem. A když měl svůj den kapitán týmu Adam Dobřecký, který vsítil v prvních dvou třetinách sedm z deseti našich branek, bylo o vítězi rozhodnuto. Do poslední třetiny si prohodili role obránci a útočníci a vyzkoušeli si hru na jiných postech.

Slovo trenéra: "Kluci odehráli výborné utkání, soupeře k ničemu nepustili a jasně v zápase dominovali. Po dvou třetinách vedli 10:1 a mohli si vyzkoušet nové věci."

HC Brumov- Bylnice – HOKEJ Uherský Ostroh   2:10 (0:4, 1:6, 1:0)

Branky: Dobřecký Adam 7x, Vlk Filip 2x, Jestřabík Tomáš 1x.

Asistence: Kočica Vojta 3x, Korbel Adam 3x, Vlk Filip 1x, Wasserbauer Marek 1x, Stuchlík Patrik 1x, Nevídal Dominik 1x.

HC Spartak Uherský Brod

Přestože má soupeř v týmu šikovné kluky a dost se nás nachystal, utkání bylo jednoznačně v naší režii. Důležitý byl začátek, kdy náš brankář Dan Kuča zlikvidoval dva samostatné nájezdy a my na druhé straně dvakrát rozvlnili síťku. Do konce třetiny jsme přidali ještě dvě branky. Stejný obraz byl ve druhé třetiny, byli jsme hokejovější a dávali góly. Do šaten se šlo za rozhodnutého stavu 9:2. V poslední třetině jsme ještě přidali ještě tři branky a celkově zvítězili 12:3.

Slovo trenéra: "Poprvé jsme se sešli v kompletní sestavě, všech patnáct hráčů a zahráli si hezký hokej. Kluci si to dnes užili a bylo to na nich vidět."

HOKEJ Uherský Ostroh – HC Spartak Uh. Brod  12:3

Branky: Vlk Filip 4x, Dobřecký Adam 3x, Kočica Vojta 2x, Stuchlík Patrik 1x, Wasserbauer Marek 1x, Jestřabík Tomáš 1x.

Asistence: Vlk Filip 5x, Dobřecký Adam 3x, Wasserbauer Marek 2x, Polehňa Vojta 1x, Korbel Adam 1x, Stuchlík Patrik, Lisý Matúš 1x.

HC Uherské Hradiště:

Velmi vyrovnaná první třetina, do které jsme vstoupili nešťastně, inkasovaným gólem hned z první akce. Jme zaskočeni a působíme hodně nervózně, kdežto soupeři rychlé vedení vlilo krev do žil. Navíc inkasujeme druhý gól a nám se nedaří dostat puk do brány, za výborně chytajícího soupeřova brankáře. Naštěstí přichází 18. minuta, kdy během dvou střídání otáčíme třemi góly výsledek na naši stranu a již v zápase jenom vedeme. Na začátku druhého dějství přidáváme další gól a přestože soupeř sníží, další naše branka znamená po dvou třetinách dvoubrankové vedení. Hraje se oboustranně rychlý, svižný hokej. Závěrečné dějství je již plně v naší režii a ovládneme ho jasně 5:1 a celkově dokráčíme ke konečnému výsledku 10:4.

Slovo trenéra: "Výsledek se zdá být jasný a pro soupeře možná až moc krutý, ale hlavně první dvě třetiny byly hodně vyrovnané. Naštěstí jsme trpělivou hrou proměnili své šance a soupeři, který v závěru odpadl, odskočili na rozdíl šesti gólů."

HOKEJ Uherský Ostroh – HC Uherské Hradiště 10:4

Branky: Vlk Filip 2x, Kočica Vojta 2x, Stuchlík Patrik 2x, Dobřecký Adam 1x, Jestřabík Tomáš 1x, Wasserbauer Marek 1x, Nevídal Dominik 1x.

Asistence: Dobřecký Adam 2x, Wasserbauer Marek 2x, Vlk Filip 2x, Jestřabík Tomáš 2x, Jagoš Filip 1x, Kočica Vojta 1x.