Hokejový kemp ostrožské mládeže proběhne v srpnu v Brumově - Bylnici

P1220123V první polovině srpna proběhne na zimním stadionu a přilehlých sportovištích v Brumově - Bylnici tradiční přípravný hokejový kemp mládežnických mužstev hokejového klubu HOKEJ Uherský Ostroh.

Na termín 08.08. – 12.08.2020 je připravováno pětidenní společné soustředění pro kategorie 5.třídy (r. 2010), mladší žáci (r. 2008 – 2009)  a starší žáci (2006 – 2007), jehož náplní bude skupinový dvojfázový trénink na ledě, speciální brankářské tréninky, soutěže v míčových hrách, kondiční příprava na suchu, kompenzační cvičení a regenerace. Součástí tréninkového procesu bude videoanalýza herních činností jednotlivce a rozbor hry.

Zahájení kempu je naplánováno na sobotu 8. srpna, sraz v 9.00 hodin na ZS v Brumově - Bylnici, ukončení ve středu 12. srpna v odpoledních hodinách (bude upřesněno).

Kemp koordinačně zabezpečuje B. Zápařka, včetně trenérů jednotlivých kategorií mládežnických mužstev (Dobřecký A., Korbel P., Němčický J., Nevídal A., trenér brankářů Lekeš I. a šéftrenér mládeže Žabčík Z.)

Je zajištěno kvalitní ubytování v hotelu přímo na zimním stadionu, včetně plné penze se svačinami podávané v restauraci.

Cílem soustředění je formování kolektivů jednotlivých družstev a kvalitativně vyšší příprava na novou hokejovou sezónu, která bude navazovat na zahájení provozu domácího ZS od 16. srpna. Součástí kempu budou přípravná utkání s domácími mužstvy ve všech zúčastněných kategoriích.

 

Klubem dotovaná cena pro účastníky hokejového soustředění je 2.500,-Kč. 

Přihlášky a potvrzení účasti na kempu zasílejte trenérům jednotlivých kategorií do 24.07.2020