Junioři odehráli první přípravné utkání

juniori1Juniorský tým odehrál o víkendu první přípravný zápas. V souboji s břeclavskými lvy rozhodla až třetí třetina, ve které soupeř dokázal vstřelit 5 branek.

HOKEJ Uherský Ostroh - HC Lvi Břeclav 1:8 (0:1,0:2,1:5)
Branka: 43.Polehňa

juniori2Hlas trenéra: Utkání jsme brali jako tréninkovou jednotku. Jsme velice rádi, že se můžeme již v tuto dobu připravovat na ledě v domácích podmínkách. Některé naše kluky jsem ještě neviděl v zápase. Musím všechny pochválit za nasazení chuť a bojovnost. Samozřejmě jsme viděli velké množství individuálních a taktických chyb. Na soupeři bylo vidět, že je na ledě delší dobu, byl hokejovější. Zároveň musím poděkovat soupeři za zapůjčení brankáře, protože oba naši golmani byli v den zápasu na dovolených. Během zápasu jsme hráli 8x v oslabení, stálo nás to moc sil a zbytečné branky. Škoda nevyužitých šancí v závěru druhé třetiny, samostatné nájezdy Juračky a Witoše měli končit brankami. Začátkem třetí třetiny jsme snižovali po akci Ondry Polehni na 1:3 , ale bohužel střídání na to jsme opět inkasovali a konec zápasu nám už nevyšel. Jsme na začátku hrubé přípravy na leďe. Až do začátku soutěže máme v plánu každý víkend přátelské utkání, čeká nás ještě spoustu práce.