První vítězství ostrožské juniorky

IMG 2223Sobotní podvečer 21. srpna si domácí junioři poprvé zakřičeli vítězný pokřik, když ve vyrovnaném utkání dokázali přetlačit stejně staré hokejisty z Kroměříže na samostatné nájezdy. Samotné utkání skončilo nerozhodně 3 : 3, načež rozhodla dovednostní disciplína, když naši střelci proměnili všechny nájezdy a brankář Michal Hendrych vyčapal kroměřížské nájezdníky.

HOKEJ Uherský Ostroh - HK Kroměříž  4 : 3 SN (1 : 2, 1 : 0, 1 : 1, SN - 3 : 1)

Branky a asitence UO: 11.Juračka (Witoš), 21. Forman (Juračka), 44. Juračka, SN: Macháč, Hlůšek, Polehňa

Komentář trenéra Romana Uhříčka: "Začátek nám nevyšel, prohrávali jsme 0:2 po zbytečných chybách. Pak se kluci zklidnili, byli aktivnější a začali si vytvářet šance. Ve druhé třetině jsme srovnali a viděli jsme pěkné kombinace na obou stranách. Šance Kroměříže pochytal velmi dobře chytající Michal Hendrych. Ve třetí třetině jsme šli do vedení, škoda, že jsme to nedotáhli do vítězného konce v základní hrací době. Soupeř před koncem využil jedinou přesilovku kterou měl. Nájezdy kluci zvládli bravurně, Macháč, Hlůšek a Polehňa nezaváhali. Hendrych zavřel branku a bylo vymalováno. Dnes si cením, že se kluci dokázali dostat do zápasu i když prohrávali 0:2. Hráli, disciplinovaně, jen jedno oslabeni je oproti osmi vyloučeným z posledního přáteláku výrazným zlepšením. Trošku jsme před týden oprášili přesilovky a bylo to též znát. Za výhru jsme rádi, je to povzbuzením do další práce."