Starší žáci si zatím vedou úspěšně

20211003 125922jpgSoutěž žáků je letos rozdělena do dvou částí, kdy se hraje základní část ve třech skupinách a do nadstavbové části A postoupí nejlepších osm týmů Jihomoravského a Zlínského kraje, kteří si to rozdají o titul. Zbytek týmů si zahraje ve skupině B o umístnění. V celkovém hodnocení základní části bude záležet na pouze výsledcích starších žáků, zda budou hrát nadstavbovou část s lepšími nebo slabšími soupeři.

Starší žáci začali letošní postcovidovou sezónu v žákovské lize prohrou v Břeclavi. Naštěstí se z této prohry poučili, nakoplo je to a v následujících zápasech již neztratili ani bod a zdobí je šnůra několika vítězství v řadě. V tabulce své skupiny jsou aktuálně na druhém místě, mají ale dvě odložená utkání k dobru. Ve druhém kole rozstříleli rivala z Uherského Hradiště a následně v dalším okresním derby vyloupili i brodský stadion. Po dlouhých třech letech si opět zahráli derby s tradičním ostrožským soupeřem SHKM Hodonín a dali jim jasně najevo, kdo vládne v tomto ročníku na Slovácku. Vůbec nejlepší letošní vystoupení předvedli v zápase s Břeclaví, kdy zvlášť první třetina měla parádní úroveň. Hrál se rychlý, velmi tvrdý hokej se čtyřmi vstřelenými brankami v síti soupeře. A když se k tomu přidal parádní výkon našeho gólmana, který držel na uzdě soupeřovi útočníky, bylo vítězství a pokřik doma. Svému břeclavskému soupeři tak vrátili porážku z úvodního kola. Bohužel další dvě soutěžní kola s Uherským Hradištěm a Uherským Brodem musela být kvůli marodce odložena. Dohrávky proběhnou v nejbližším období.

 

HC Lvi Břeclav – HOKEJ Uherský Ostroh  10:5

Branky: Kočica 2x, Vlk 2x, Wasserbauer Marek 1x, 

Asistence: Kočica Vojta 1x, Wasserbauer Marek 1x, Jagoš Filip 1x, Stuchlík Patrik 1x.

 

HOKEJ Uherský Ostroh – HC Uherské Hradiště  17:2

Branky: Vlk Filip 5x, Kočica Vojta 4x, Wasserbauer Marek 2x, Jestřabík Tom 2x, Korbel Adam 1x, Stuchlík Patrik 1x, Polehňa Vojta 1x, Kuča Michael 1x.

Asistence: Kočica Vojta 3x, Stuchlík Patrik 3x, Polehňa Vojta 2x, Wasserbauer Marek 2x, Jestřabík Tom 2x, Korbel Adam 1x, Jagoš Filip 1x, Múčka Tom 1x.

 

HC Spartak Uherský Brod – HOKEJ Uh. Ostroh  3:6

Branky: Wasserbauer Marek 2x, Korbel Adam 2x, Stuchlík Patrik 1x, Kočica Vojta 1x

Asistence: Kočica Vojta 1x, Wasserbauer Marek 1x, Jagoš Filip 1x, Múčka Tom 1x.

 

HOKEJ Uherský Ostroh – HC Lvi Břeclav   5:4

Branky: Stuchlík Patrik 3x, Korbel Adam 1x, Jestřabík Tom 1x

Asistence: Kočica Vojta 2x, Korbel Adam 1x, Žák Darek 1x.

 

HOKEJ Uherský Ostroh – SHKM Hodonín  13:7

Branky: Wasserbauer Marek 4x, Kočica Vojta 3x, Korbel Adam 3x, Stuchlík Patrik 2x, Polehňa Vojta 1x,

Asistence: Kočica Vojta 2x, Jestřabík Tom 2x, Múčka Tom 2x, Korbel Adam 1x, Jagoš Filip 1x, Žák Darek 1x,