Junioři se zvedají a vyhráli dva zápasy v řadě

IMG 3150Ostrožští junioři dokazují, že už nejsou v ligové soutěži jen do počtu a jejich týmový výkon roste zápas od zápasu. Začínají naplňovat trenéry naordinovaný systém hry a za podpory kvalitně chytajících brankářů se jim daří pravidelněji sbírat body. Naposledy to poznalo Valašské Meziříčí a Kroměřlž, jenž odjeli z Ostrohu s prázdnou. Jen tak dále borci...

 

Dohrávka 1.kola RLJ - čtvrtek 14.10.2021

HOKEJ Uherský Ostroh - HC Lvi Břeclav 2:3 SN ( 1:1, 1:0, 0:1- sn 0:1)

Branky a asistence: 10. Macháč (Hlůšek), 37. Polehňa (Matuškovič)

Sestava: Hendrych Michael - Forman, Man, Kukuliš, Kadlčík, Polehňa, Matuškovič, Hlůšek, Macháč, Šobáň, Witoš, Nezval, Macháň

Hlas trenéra Romana Uhříčka: "Dneska to byl vybojovaný bod, byť jsme dlouho mysleli, proti kvalinímu soupeři, na vítězství. Bohužel jsme opět neproměnili spoustu vyložených šancích a to nás stálo nakonec možný úspěch."

 

10.kolo RLJ - neděle 24.10.2021

SK Horácká Slavia Třebíč - HOKEJ Uherský Ostroh 6:2 (1:0, 2:0, 3:2)

Branky a asistence:44.Skřivánek, 44.Juračka (Hlůšek, Macháň)

Sestava: Běhal - Prokeš, Kadlčík, Forman, Man, Matuškovič, Polehňa, Skřivánek, Hlůšek, Juračka, Mištúrik, Macháň

Hlas trenéra Romana Uhříčka: "Ve 44. minutě jsme snižovali na 4:2 a mohli jsme ještě pomýšlet na obrat. Bohužel nestalo se. Ve velice svižném utkání podali kluci bojovný výkon. Dobře zachytal Adam Běhal. Se suverénem naší skupiny jsme sehráli vyrovnanou partii."

 

11.kolo RLJ - sobota 30.10.2021 

HOKEJ Uherský Ostroh - HC Bobři Val.Meziříčí 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

Branky a asistence: 15. Matuškovič (Polehňa), 22. Macháč (Nezval), 33. Juračka (Kadlčík)

Sestava: Hendrych Michal - Forman, Man, Mištúrik, Kadlčík, Prokeš, Juračka, Polehňa, Matuškovič, Hlůšek, Macháč, Ančík, Šobáň, Witoš, Nezval, Macháň, Schneider, Vogl.

Hlas trenéra Romana Uhříčka: "Dnes jsme poprve v sezoně točili čtyři útoky. Chtěli jsme tak v tempu odehrát celý zápas. Bohužel třetí třetinu jsme se zbytečně nechávali vyprovokovat a vypadli jsme z tempa. S výkonem v závěrečné části jsme nebyli vůbec spokojeni. Za tři body jsme samozřejmě rádi."

 

Dohrávka 9.kola RLJ - středa 03.11.2021

HOKEJ Uherský Ostroh - HK Kroměříž 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)

Branky a asistence: 17. Polehňa (Juračka), 48. Šobáň (Forman), 48. Polehňa (Juračka)

Sestava: Hendrych Michal - Kadlčík, Skřivánek, Forman, Man, Mištúrik, Kukuliš, Juračka, Polehňa, Matuškovič, Ančík, Hlůšek, Stašek, Witoš, Šobáň, Macháň.

Hlas trenéra Romana Uhříčka: "První třetinu jsme byli aktivnejší, ale soupeř se ujal vedení, po zaváhání naší obrany, naštěstí jsme obratem srovnali. Pak jsme viděli vyrovnaný a zajimavý hokej. Začátek poslední třetiny nám nevyšel podle našich představ, prohrávali jsme 1:2, ale 48 minutě jsme dvěma brankami otočili zápas. Kluci zaslouží pochvalu za parádní obrat a celkove za velmi solidní výkon."