Hokejisté minipřípravky se zúčastnili Capri-Sun Cupu ve Zlíně

www.hokejostroh.czV neděli 13. března 2022 sehráli hokejoví benjamínci svůj první turnaj v minihokeji. Capri-Sun Cupu ve Zlíně se zúčastnilo celkem 9 týmů - HOKEJ Uherský Ostroh, PSG Berani Zlín A a B, Tigers Zlín, HC Spartak Uherský Brod, HC Uherské Hradiště, HC Bobři Valašské Meziříčí, VHK Vsetín a HC Brumov-Bylnice. Náš tým se v úvodním utkání střetl s nejsilnějším soupeřem (PSG Berani Zlín A), přestože se na branky nehrálo, v utkání by jednoznačně zvítězil soupeř, který nás zcela přehrával. Druhé utkání s týmem Vsetína můžeme hodnotit jako vyrovnané. Ve třetím utkání s Tigers Zlín jsme opět na soupeře nestačili především v bruslení. Poslední utkání s týmem Brumovem bylo stejně jako se Vsetínem zcela vyrovnané.

Ve všech utkáních podal výborný výkon brankář Radim Zubatý. Všichni zaslouží velkou pochvalu za bojovný výkon a velmi dobrou reprezentaci ostrožského hokeje.

Sestava: Radim Zubatý - Štěpán Franěk, Filip Balada, Tibor Juřík, Eda Salinger, Tadeáš Nejezchleba, Jeník Nejezchleba, Richard Novák, Matěj Preisler, Jožka Čápek, Tadeáš Hudeček, Míša Hudeček a Dominik Hosák
Trenér: Adam Franěk