V sobotu odstartovala Regionální liga dorostu

www.hokejostroh.czBěhem uplynulého víkendu odstartovala Regionální liga dorostu. Společný tým SHKM Hodonín vstupoval do prvního mistrovského utkání na horké půdě v Brumově-Bylnici. V neděli následovalo druhé kolo na zimním stadionu v Uherském Ostrohu.

1. kolo: HC Brumov-Bylnice vs. SHKM Hodonín 4:6 (0:3, 4:1, 0:2)

První třetinu jsme sice vyhráli 0:3, výsledek ale mohl být daleko vyšší. Do druhé třetiny jsme nastoupili s pocitem vítězů. To se projevilo už ve 27. minutě, kdy Brumov srovnal skóre. Po druhé třetině byl stav nerozhodný 4:4. Ve třetí třetině se náš tým změnil k nepoznání, okamžitě nás byl plný led. Ve 42. minutě zavelel k obratu Štěpán Hloušek, který se blýskl hattrickem. Ve 46. minutě jsme získali možnost trestného střílení, Tomáš Běhůnek ale neproměnil. Pojistku výhry zajistil v 53. minutě Filip Vícha, když zvýšil náskok na 4:6.

Branky: 6.Korbel (Zalubil), 8. Hloušek (Jagoš), 16. Hloušek (Běhůnek), 38. Korbel (Běhůnek), 42. Hloušek (Běhůnek), 52. Vícha

Sestava: Kuča, Dudek - Korbel, Vícha, Jagoš, Peterka - Zalubil, Procházka, Ringer, Běhůnek, Hloušek, Pavlovič, Čumba, Turkovič, Huňady

Trenéři a realizační tým:

Ota Čajka, Korbel Petr, Miroslav Malůšek, Roman Lexa

2. kolo: SHKM Hodonín vs. SK Prostějov 1913 3:8 (2:2, 0:2, 1:4)

Druhé kolo regionální ligy a první domácím mistrovský zápas nezačal pro naše borce vůbec dobře… Světelná tabule ukazuje čas 00:36 a už prohráváme 0:1. Ovšem o 16 vteřin později se nám podařilo srovnat. První třetina ukázala nepěkný hokej z obou stran a tři vyloučení u domácích i hostů. Do kabin se šlo za stavu 2:2.

Tempo Jestřábu bylo vražedné, krok jsme drželi pouze první třetinu

Od druhé třetiny jsme už s prostějovskými jestřábi nedokázali držet krok a soupeř nás jasně přehrával. Nedařilo se ani obráncům, kteří se dopustili několika hrubých chyb. Výsledek závěrečné části (1:4) ukázal, kdo byl na ledě pánem.

Branky a nahrávky: 1. Pavlovič (Běhůnek), 14. Zalubil (Procházka), 43. Hloušek (Běhůnek)

Sestava: Kuča, Dudek - Korbel, Vícha, Jagoš, Peterka, Žák, Turkovič -Zalubil, Procházka, Ringer, Běhůnek, Hloušek, Pavlovič, Čumba, Huňady, Kuběna, Bárta,