Po třech kolech soutěže starší žáci neztratili ani bod a jsou první

"V této sezóně máme v kategorii starších žáků omezený počet hráčů. Někteří přestoupili do nově vzniklého týmu Tigers Zlín, někteří skončili. Museli jsme povolat i hráče ročníku 2011. V prvním mistrovském zápase jsme nastoupili na domácím ledě proti týmu Brumov-Bylnice. Se soupeřem jsme měli možnost změřit síly už v srpnu na kempu v Brumově, kde jsme zvítězili 7:3. Samozřejmě mistrák je něco jiného a taky to tak vypadalo. Zápas byl vyrovnaný, po dvou třetinách jsme prohrávali 5:6. V závěrečné části kluci zabrali, podařilo se jim zápas otočit a v prvním mistrovském utkání jsme zvítězili 10:7. Ve druhém kole nás čekal soupeř Tigers Zlín. Za tento tým nastupují hráči ročníku 2010. Tigers má ještě jeden tým starších žáků, kde zase hrají hráči ročníku 2009. Ti ale hrají jinou soutěž. Tým B posílilo šest hráčů z týmu Tigers A. Protože jsme to tušili kluky jsme na to připravili a vysvětlili jim, že zápas začíná stavem 0:0 a můžeme porazit každého. Rychle jsme se dostali do vedení a stejně rychle bylo srovnáno. V první třetině jsme ještě vsítili branku a tak stav po první třetině byl 1:2 v náš prospěch. Po druhé třetině jsme vedli 4:2 a s nadějí odcházeli do kabin. Řekli jsme si jaké děláme chyby, co zlepšit tak, abychom mohli zápas vyhrát. Kluci byli namotivováni až až, a to se projevilo hned v úvodu poslední třetiny, kdy jsme vstřelili dvě branky. Zápas nakonec skončil vítězstvím 8:3. Ukázalo se, že týmový výkon byl, je a vždycky bude dominovat nad výkonem jednotlivců a my v Ostrohu jsme tomu rádi. V sobotu 24. září jsme odehráli na domácím ledě zápas proti týmu z Uherského Hradiště. Soupeř byl před sezónou taktéž postiženi odchodem většího počtu hráčů do Tigers Zlín a v tomto duchu se i zápas odehrál. Zvítězili jsme 11:0 a upevnili jsme si v tabulce první místo. Děkujeme všem rodičům a fanouškům za podporu, fandění a slušnost k soupeřům."