Dorost odehrál o víkendu další kola regionální ligy

HK Kroměříž vs. SHKM Baník Hodonín 4:6 (2:0, 2:3, 0:3)

Třetí kolo regionální ligy nás zavedlo do Kroměříže. Během sezóny se nám rozrost v týmu takový nešfar, nejsme schopni vstoupit do zápasu na 100 procent. První třetiny máme až tragické. Nic se nezměnilo ani během třetího kola s HK Kroměříž. Čtyři střelecké pokusy na bránu je fakt málo. Soupeř nás opět prví třetinu přejel 2:0. Proto taky bylo v přestávce po první třetině v kabině pořádně dusno... Druhá třetina začala podobně jako ta první (čas 22:56 a prohráváme 3:0). Do obratu zavelel až ve 29. minutě Štěpán Hloušek, branka nás nakopla, mužstvo se semklo a začalo hrát hokej... Po druhé třetině byl sice stav 4:3 ve prospěch soupeře, byla ale vidět snaha utkání otočit. Brankář Stašek nás v poslední dvacetiminutovce podržel a vychytal čisté konto. I díky tomu se povedlo ve třetí třetině zvítězit 0:3. Díky obratu jsme odjížděli z Hané spokojeni s konečným výsledkem 4:6.

Sestava: Stašek (Dudek) - Korbel, Peterka, Jagoš - Fiedor, Krátký, Džačovský M., Hloušek, Čumba, Pavlovič, Ringer, Kuběna, Šupka, Běhůnek, Machač, Huňady, Procházka, Zalubil (C)
Branky a nahrávky: 29. Hloušek (Běhůnek D., Šupka), 33. Zalubil (Procházka), 34. Jagoš (Šupka), 45. Hloušek, 51. Pavlovič M. (Šupka), 52. Fiedor (Procházka, Machač).
Rozhodčí: Šico – Valentík, Novák.
Vyloučení: 2:6.
Využití: 1:0.
V oslabení: 0:0
Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3, 4:6

První letošní derby jsme ovládli
HC Spartak Uherský Brod vs. SHKM Baník Hodonín 5:8 (2:2, 2:4, 1:2)

V neděli jsme zajížděli do nedalekého Uherské Brodu ke 4. kolu Regionální ligy dorostu. Od samého začátku mělo utkání velký spád a náboj derby byl cítit nejen na ledě. První třetinu jsme sice nevyhráli, ale z mužstva bylo cítit, že zápas chce moc vyhrát. Hrálo se nahoru dolů, soupeř hrál převážně na brejky, ale naštěstí nás několikrát podržel v dobré formě chytající Stašek. Po prvním dějství se rozcházíme za vyrovnaného stavu 2:2. Druhá část zápasu se odehrávala převážně v naší režii a v rozmezí 28. až 32. minuty sázíme soupeři 4 branky. Je rozhodnuto... Spartak ještě vybral oddechový čas, ale to už jsme utkání drželi pevně v otěžích. Ve třetí části ještě přidáváme další dvě branky. V zápase jsme hráli jako jeden tým, jako jeden muž. Výhra byla opravdu zasloužená.

Sestava: Stašek (Kuča) — Korbel, Peterka, Běhůnek, Jagoš, Bárta — Fiedor, Krátký, Džačovský, Hloušek, Čumba, Pavlovič, Ringer, Šupka, Machač, Huňady, Procházka, Zalubil
Branky a nahrávky: 1. Korbel (Procházka), 3. Šupka (Běhůnek), 28. Šupka (Hloušek, Jagoš), 31. Procházka (Korbel), 32. Procházka (Fiedor), 32. Pavlovič (Šupka), 40. Fiedor, 43. Korbel (Procházka)
Trenéři a realizační tým: Ota Čajka, Korbel Petr, Miroslav Malůšek, Roman Lexa