Dorost během víkendu zakončil první část regionální ligy

Valašské Meziříčí si postavilo pevnou bobří hráz

HC Bobři Valašské Meziříčí vs. SHKM Baník Hodonín 8:6 (3:1, 2:3, 3:2)

www.hokejostroh.czV sobotu sehrál dorost utkání s posledním týmem tabulky Regionální ligy dorostu. Soupeř byl posílen o hráče, kteří neprošli kádrem sousedního Vsetína... Do utkání jsme bohužel vstoupili velmi vlažně a ani naši brankáři se nepřivezli oslnivou formu. Po první třetině ukazovala tabule nepříznivý stav 3:1 pro domácí. Ve druhé a třetí třetině jsme bobry jasně přestříleli, ale to bohužel nestačilo. Výsledek 8:6 hovoří za vše. Sportovně musíme vyzvednou hráče Valašského Meziříčí Daniela Capila, který nám nasázel pět branek a na jednu nahrál.

Sestava: Kuča (Dudek) — Vícha, Korbel, Peterka, Jagoš, Bárta, Turkovič — Hloušek, Majíček, Pavlovič, Ringer, Šupka, Drabálek, Huňady, Procházka, Zalubil

Branky a nahrávky: 17.Korbel (Hloušek), 23.Huňady (Šupka, Korbel), 29.Hloušek (Pavlovič), 32.Zalubil (Májíček,Vícha), 45.Korbel (Procházka), 46.Hloušek (Peterka)

Trenéři a realizační tým: Ota Čajka, Korbel Petr, Miroslav Malůšek, Roman Lexa

Proti Rožnovu vybojoval dorost cennou výhru

SHKM Baník Hodonín vs. HC Černí vlci Rožnov pod Radhoštěm 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)

www.hokejostroh.czDorostenci odehráli poslední zápas první části Regionální ligy dorostu. Potvrdili dobrou formu a herní pohodu i v nedělním domácím zápase a posunuli se tak na třetí místo tabulky. Zápas měl od začátku vysoké tempo a šance byly na obou stranách. Konečně jsme však prolomili prokletí prvních třetin, které nám letos nějak nejdou… Vítězíme 2:1. Zápas režírovala první pětka, která společnými silami nasázela soupeři všechny tři branky. V čase 37:17 bylo nařízeno trestné střílení. To nás mohlo posunout do tříbrankového vedení, bohužel Jan Zalubil neproměnil. Hosté ještě korigovali na 3:2 v 52. minutě, drama jsme ale nepřipustili a zápas jsme dotáhli do vítězného konce.

Branky a nahrávky: 15. Vícha (Procházka, Zalubil), 17.Korbel (Zalubil), 24.Korbel (Procházka)