Dorost ukončil základní část na druhém místě, pokračovat bude nadstavbou

www.hokejostroh.czSpolečný dorost Uherského Ostrohu, Uherského Hradiště a Hodonína ukončil základní část vítězstvím nad Černými vlky. Následuje devatenáctikolová nádstavba, ve které se střetnou s Opavou, Frýdkem-Místkem, Znojmem a zlínskými Tigers. Po základní části dorost obsadil 2. místo.

HC Černí vlci vs. SHKM Baník Hodonín 1:6 (0:2, 0:2, 1:2)

V Kopřivnici jsme vymetali pavučiny

Poslední kolo první části regionální ligy dorostu nás zavedlo do Kopřivnice, kde mají domácí stánek HC Černí vlci. Do utkání jsme vstoupili velmi vlažně a za prvních devět minut jsme nedokázali ohrozit soupeřovu branku. Až v 11. minutě zavelel k útoku Vojtěch Májíček. Branka nás nakopla a začali jsme hrát hokej, na který jsme zvyklí. Na konci první třetiny jsme šli do oslabení, hra ve čtyřech nám jde tak dobře, že po křídle ujel Marek Procházka a dal branku v soupeřově přesilovce. Druhá a třetí třetina byla plně v naší režii. Střelci vymetali jednu pavučinu za druhou, nakonec tři ukázkové šibenice v bráně Rožnova postupně přidali Štěpán Hloušek, Adam Korbel a Filip Vícha. Tentokrát utkání řídila první pětka, která nasázela soupeři pět branek, a zejména Jan Zalubil, který nahrál na čtyři branky.

Po dohodě se soupeřem jsme odehráli poslední utkání základní části poprvé v ostrožských dresech.

Branky a nahrávky: 9.Májíček (Zalubil, Procházka),14.Procházka (Vícha), 21.Hloušek (Zalubil), 24.Korbel (Májíček, Zalubil), 51.Procházka (Májíček), 55.Vícha (Zalubil)

Sestava: Kuča (33. Dudek Petr) - Běhůnek, Jagoš, Bárta, Korbel, Vícha, Peterka - Majíček, Zalubil (C), Hloušek (A), Procházka, Čumba, Huňady, Šupka, Krátký, Ringer, M. Pavlovič M.

Trenéři a realizační tým: Ota Čajka, Petr Korbel, Miroslav Malůšek, Roman Lexa

Tabulka po základní části soutěže – postupují první dva do finálové části. 

SHKM Hodonín - Tabulka - 2022-23 Regionální liga dorostu 2022/2023 - (shkmhodonin.cz)

Kanadské bodování po základní části:

SHKM Hodonín - Statistiky sezony 2022-23 Regionální liga dorostu - základní část (shkmhodonin.cz)