Starší žáci si vítězstvím nad Vsetínem zajistili třetí místo ve finálové skupině

www.hokejostroh.cz"V sobotu 25. března jsme jako poslední ostrožské mužstvo nastoupili k mistrovskému utkání proti Vsetínu s jasným cílem vyhrát, neboť jen výhra nám dávala naději na třetí místo, přičemž jsme museli doufat v zaváhání Warriors Brno, kteří své dva odložené zápasy dohrávali po nás… Do utkání jsme po dlouhé době vstoupili raketovým startem a v 6. min vedli 3:0, poté se hra vyrovnala a my udrželi náskok do konce třetiny. Ve druhé třetině jsme přidali další dvě branky a před poslední třetinou měli dostatečný náskok. Soupeř ve třetí třetině jen korigoval výsledek dvěma góly oproti jednomu našemu. Konečný výsledek 6:2. A jelikož nám následující den udělala radost Kometa, která vyhrála na Warrioru a ve čtvrtek to samé dokázal Zlín, tak nám v konečné tabulce patří třetí místo.

Dík patří všem klukům za celou sezónu, ikdyž jsme měli okamžiky, kdy se nám nedařilo, a zbytečně jsme ztratili body, tak naopak utkání se silným Zlínem a Hodonínem byla odehraná na jedničku, kdy jsme nepříznivý průběh dokázali otočit v náš prospěch. Celou sezónu nám byl oporou Dan Nevídal v bráně, v obraně patřil k pilířům Jirka Stýblo, ke kterému se přidal v závěru sezóny jeho parťák z obrany Jirka Štulc. Mezi útočníky se mezi nejlepší desítku v kanadském bodování finálové skupiny prosadili, 2. Viktor Němčický (18+26), 6. Bořek Veselý (16+15) a 9. Dominik Nevídal (15+12).

Závěrem bychom chtěli popřát klukům ročníku 2009, kteří končí letošní sezónou v žákovské kategorii, mnoho úspěchů v dalším hokejové životě. Takže Dane, Dominiku, Honzo, Bořku, Jirko a Michale, díky a ať se daří!"