Nejmladší kategorie se zúčastnily na začátku sezóny několika turnajů v Uherském Ostrohu

Na přelomu srpna a září proběhlo na zimním stadionu několik prestižních mezinárodních turnajů mládeže. Své zastoupení měl na každém turnaji i HOKEJ Uherský Ostroh. 

TURNAJ MORAVIA CUP - 30.8. - 1.9. 2023
www.hokejostroh.czBěhem posledního prázdninového týdnu se v Uherském Ostrohu uskutečnil kvalitně obsazený mezinárodní turnaj 3. tříd. Turnaj byl rozdělen na skupinu A a B. Své zastoupení mělo na turnaji celkem 5 evropských zemí – Česko, Slovensko, Polsko, Rakousko a Maďarsko. Ve skupině A, kde bojoval i HOKEJ Uherský Ostroh, se představily týmy HC Dukla Jihlava, HC Lvi Břeclav, Steel Wings Linz, LKH Lódź, Festiwal Hokeja Team a HC Petržalka 2010. Ve skupině B bojovali HK Gladiators Trnava, HK Sršne Košice, HC Zubr Přerov, HK Skalica, SHKM Hodonín, Karpáti Farkasok. V silné konkurenci čtrnácti týmů obsadil ten náš celkové 11. místo.

TURNAJ 4. tříd - 3. 9. 2023
www.hokejostroh.czMezinárodní hokejový turnaj odehrála v Uherském Ostrohu i naše 4. třída. HOKEJ Uherský Ostroh vyslal do bojů hned dva týmy. Ve dvou skupinách bojoval tým A a B.  A-tým bojoval o zlato až do poslední minuty a jen kvůli horšímu skóre oproti Dukle Trenčín skončil na druhém místě. B-tým se postupně v celém turnaji zlepšoval, až nakonec v posledních zápasech zvítězil a získal konečné 4. místo ve skupině.

Konečné pořadí skupina A:
1. HK Dukla Trenčín 9 B.
2. HOKEJ Uherský Ostroh 9 B.
3. HC Lvi Fosfa Břeclav 6 B.
4. HC Slezan Opava 4 B.
5. BS Polonia Bytom 2 B.
6. HC Olomouc 0 B.

Konečné pořadí skupina B:
1. ŠHK Piešťany 10 B.
2. HC Lvi Fosfa Břeclav 8 B.
3. HC Slezan Opava 6 B.
4. HOKEJ Uherský Ostroh 4 B.
5. HC Olomouc 2 B.
6. BS Polonia Bytom 0 B.

TURNAJ 1. a 2. tříd - 10. 9. 2023
www.hokejostroh.czV neděli 10. září se zúčastnily děti 1. a 2. tříd (ročník 2016) dalšího turnaje v Uherské Ostrohu. Mezi týmy z Olomouce, Třince, Přerova a Břeclavi se určitě neztratili ba naopak získali cenné skalpy z elitních týmů. Turnaj byl opět rozdělen na dvě skupiny a Uherský Ostroh měl své zastoupení v obou. Tým A může slavit bronz za 3. místo, na tým B připadla konečná 4. příčka.

Konečné pořadí skupina A:
1. HC Olomouc
2. HC Zubr Přerov
3. HOKEJ Uherský Ostroh
4. HC Oceláři Třinec
5. HC Lvi Fosfa Břeclav

Konečné pořadí skupina B:
1. HC Olomouc
2. HC Oceláři Třinec
3. HC Zubr Přerov
4. HOKEJ Uherský Ostroh
5. HC Lvi Břeclav

Nedělního turnaje se zúčastnili děti ročníku 2016 a mladší. Skvělý turnaj odehrál nejmladší člen ostrožského týmu Míša Hudeček (ročník 2018). Proto neváhejte přihlásit do hokeje malé děti. I ti nejmenší můžou zažít pocit vítězství!