Hlasujte v Kauflandu pro ostrožskou mládež v soutěži Puky pomáhají

Pamatujete si Nagano? A Zlatý hattrick? Nebyly to skvělé zážitky? Chtěli byste pomoci českému hokeji zpět ke slávě, jakou pamatujeme z přelomu milénia? Společnost Kaufland je hrdým partnerem českého hokeje na všech jeho úrovních a ví, že jeho budoucnost začíná u výchovy těch nejmenších sportovců. Proto se rozhodla rozdělit 10 000 000 korun mezi hokejové kluby mládeže napříč republikou.Zdroj: Kaufland

Celé Česko bylo rozděleno do 27 hokejových regionů. V každém z nich obchodní řetězec odmění první tři umístěné kluby. Společně s námi soutěží o podporu HC Uherské Hradiště, HC SPARTAK Uherský Brod, HC Brumov-Bylnice a PSG Berani Zlín. První místo bude odměněno možností účasti na meziregionálním turnaji, tréninkovými dresy a příspěvkem na trenéra ve výši 120 000 Kč. Druhé místo získá dresy nebo hokejové vybavení v hodnotě 50 000 Kč a třetí místo sportovní výživu v hodnotě 25 000 Kč.

Zdroj: KauflandPostup hlasování:
1. Nakupte v Kauflandu minimálně za 300 Kč.
2. Po nákupu získaný puk vhodíte na prodejně do tubusu vybraného klubu.

Hlasování je možné od 13. 9. do 24. 10. 2023 v prodejnách Uherské Hradiště, Uherský Brod, Zlín-Vršava a Zlín-Čepkov.

Víme, že soutěž vzhledem k poloze našeho města a rozmístění prodejen Kaufland nebude lehká, nicméně se nevzdáváme a zkusíme zabojovat. Děkujeme za podporu!