MLÁDEŽ: Mladší žáci B porazili po skvělém obratu Přerov

MLADŠÍ ŽÁCI B (ročník 2013)

www.hokejostroh.czSice náš tým vedl v už 7. minutě 1:0, ale soupeř v následujícím střídání vyrovnal. Do vedení jsme se znova dostali v 10. minutě. Nicméně do konce 1. třetiny stačil Přerov utkání otočit na svou stranu. Úvodní část jsme prohráli 2:3. Začátek 2. třetiny patřil opět našim dětem a hned v prvním střídáním srovnaly na 3:3. Bohužel doslova za okamžik soupeř opět vedl 3:4 a navíc přidal další branky na 3:5 a 3:6. Naštěstí se nám podařilo do konce druhé třetiny dát branku na 4:6. O přestávce je tak možnost děti pořádně namotivovat a pokusit se o obrat. Poslední věta trenérů v šatně byla: „Kdo chce vyhrát, tak musí ve vítězství věřit a jít mu naproti.”  Zda si děti z toho něco vzaly nevíme, ale obrat se podařil. Hned ve 2. minutě jsme snížili na 5:6 a vzápětí na 6:6. Potom soupeř využil našeho zaváhání a opět odskočil na 6:7 a 6:8. To už byla 50. minuta zápasu. Naše děti to nevzdaly a v 53. minutě snižujeme na 7:8 a za půl minuty, a dokonce v oslabení, je vyrovnáno - 8:8. Bohužel opět zaváhání v obraně a 8:9. Nevzdali jsme se a v 57. minutě jsme opět vyrovnali na 9:9. Velká radost, ale tři minuty do konce trenéři uklidňovali euforii z vyrovnání, přesvědčovali děti k soustředění se na závěr zápasu. To se podařilo a v 59. minutě jsme navíc zvýšili na 10:9! Vzali jsme si oddechový čas. Na led soupeř dal 6 nejlepších borců a odvolal brankáře. Naši trenéři taky nominovali hráče, kteří měli nejvíce sil vítězství udržet…  A to se i se štěstím daří a zaslouženě naše děti porazily Přerov 10:9. Byla to velká bojovnost a celý zápas odhodlání zvítězit.

HOKEJ Uherský Ostroh vs. HC ZUBR Přerov 10:9 (2:3, 2:3, 6:3)

Branky a nahrávky: 8. Klauda, 10. Šudřich (Klauda), 22. Marta (Klauda), 34. Marta (Šudřich), 42. Šudřich, 47. Kolář (Marta), 53. Zsoldos (Klauda), 53. Kolář (Marta, Šudřich), 57. Marta (Kolář), 59. Šudřich