MLÁDEŽ: Starší žáci vrátili porážku Vsetínu, mladší žáci A ovládli derby s Brodem

MLADŠÍ ŽÁCI A (ročník 2012)

HOKEJ Uherský Ostroh vs. HC SPARTAK Uherský Brod 17:10 (6:4, 3:4, 8:2)

www.hokejostroh.czBranky a nahrávky (UO): 7. Fiala (Nožička), 11. Pres (Fiala, Frolek), 19. Beránek (Hudáček), 20. Fiala (Hudáček), 20. Beránek (Zsoldos), 20. Fiala (Hudáček), 26. Fiala (Beránek), 35. Zsoldos, 39. Křivák (Zsoldos, Beránek), 42. Beránek (Křivák, Frolek), 42. Fiala (Nožička), 45. Hudáček (Cícha), 46. Křivák (Beránek, Zsoldos), 46. Fiala (Nožička), 52. Křivák (Beránek), 54. Hudáček (Cícha), 58. Křivák

HC Lvi Fosfa Břeclav vs. HOKEJ Uherský Ostroh 11:5 (4:1, 5:4, 2:0)

Branky a nahrávky (UO): 1. Fiala, 22. Fiala, 33. Zsoldos (Křivák), 38. Maňák, 39. Zsoldos

OHLAS TRENÉRA (Jan Frolek):

“Závěr první třetiny rozhodl domácí zápas s Brodem a ukázal dovednosti našich hráčů. Na hokejově vyspělejší Břeclav jsme nestačili. Výborný zápas, který u některých hráčů potvrdil vůli nic nevzdávat a bojovat celých šedesát minut.”

MLADŠÍ ŽÁCI B (ročník 2013)

HOKEJ Uherský Ostroh vs. PSG Berani Zlín 3:16 (0:6, 1:8, 2:2)

Branky a nahrávky (UO): 39. Kolář (Klaudová), 50. Klaudová (Klauda), 56. Kolář

OHLAS TRENÉRA (Ivan Klauda):

"Soupeř byl od první minuty lepším týmem. První dvě třetiny nás přehrával a měl větší chuť hrát. Náš tým působil ospale a probrali jsme se až na poslední třetinu, která skončila 2:2. Zlín zaslouženě vyhrál a ukázal svou kvalitu."

STARŠÍ ŽÁCI (ročník 2011)

VHK Vsetín vs. HOKEJ Uherský Ostroh 4:5 (2:2, 0:1, 2:2)

Branky a nahrávky (UO): 1. Skočík (Veselý), 9. Veselý (Morava), 36. Veselý (Ludvík), 59. Veselý (Veselý), 59. Ludvík (Štulc)

OHLAS TRENÉRŮ (Roman Němčický, Stanislav Veselý):

"I když je listopad bylo to ve Vsetíně teprve třetí utkání, protože dvě utkání byla odložena. Kluci byli pořádně namotivovaní už proto, že v přípravném utkání jsme v září na Lapači prohráli. Začátek byl skvělý a v 38 vteřině jsme vedli 1:0. Za 3 minuty bylo ale vyrovnáno. Nicméně v 9 minutě jsme se opět dostali do vedení 2:1. Do 15. minuty se nic zajímavého neudálo až ve výše uvedené minutě Vsetín opět vyrovnal, a tak i první třetina skončila. Ve druhé třetině padl pouze jediný gól z hokejek Uherského Ostrohu. Do třetí třetiny jsme nevstoupili dobře, kdy ve 45. a 48 minutě jsme inkasovali dvě branky a najednou jsme o gól prohrávali. Kluky jsme srovnali a vysvětlili jim, že když zabereme zápas není prohraný a pokusíme se odvést aspoň bod. A v čase 58:04 se plány začaly plnit, když jsme vyrovnali na 4:4. To ale nebylo vše. Po vhození buly jsme znovu zatlačili Vsetín do jejich pásma a v čase 58:33 jsme vsítili vedoucí branku. Zbylý čas jsme už Vsetínu nic nedovolili a po infarktovém závěru jsme nakonec na horkém ledě Lapače vyhráli."

3. TŘÍDA (ročník 2015)

HOKEJ Uherský Ostroh vs. PSG Berani Zlín

OHLAS TRENÉRA (Adam Franěk):

"V neděli se na domácím ledě představily i děti 3. třídy. V utkání nastoupily proti silnému soupeři PSG Berani Zlín. I přesto, že byl soupeř opravdu lepším týmem a prohra byla jasná, poprali jsme se se zápasem velice statečně. A i B týmu patří velké díky za bojovnost a předvedenou hru, kde šlo vidět, že to naše děti opravdu baví a nenecháme soupeři nic zadarmo. Z toho nasázeli i pár krásných gólu do zlínské sítě."