MLÁDEŽ: Starší žáci odehráli dvojkolo, mladší B porazili vysoko Val. Meziříčí

STARŠÍ ŽÁCI (ročníky 2010, 2011)

Starší žáci dál pokračují v nadstavbové části ligy. Během uplynulého víkendu odehráli 8. a 9. kolo. V sobotu neuspěli proti tygrům z Moutnice, v neděli naopak nasázeli Břeclavi 11 branek. V tabulce se aktuálně nachází na 6. místě. Na kontě mají 2 výhry, 2 remízy a 3 prohry. Kanadské bodování vede v týmu Bořek Veselý, na druhé příčce se nachází Bruno Veselý a na třetí Štěpán Ludvík.

HOKEJ Uherský Ostroh vs. HC Tygři Moutnice 2:11 (1:2, 1:5, 0:4)

Sestava UO: L. Vodárek (M. Slezák) — M. Morava, O. Horák, B. Veselý, J. Štulc, J. Žák, D. Ivan — Š. Ludvík, O. Šprta, F. Kret, T. Martinka, J. Šimek, D. Skočík, V. Nejezchleba, P. Tůma, B. Veselý

Branky a nahrávky: 1. Veselý Bo. (Veselý Br.), 22. Veselý Bo. (Ludvík)

HOKEJ Uherský Ostroh vs. HC Lvi Fosfa Břeclav 11:8 (7:4, 1:3, 3:1)

Sestava UO: M. Slezák (L. Vodárek) — M. Morava, O. Horák, Br. Veselý, J. Štulc, J. Žák, D. Ivan — Š. Ludvík, O. Šprta, F. Kret, T. Martinka, J. Šimek, D. Skočík, V. Nejezchleba, P. Tůma, Bo. Veselý

Branky a nahrávky: 3. Ivan, 6. Veselý Bo. (Veselý Br., Štulc), 8. Veselý Bo. (Ivan), 10. Skočík (Kret), 11. Veselý Bo. (Veselý Br., Ivan), 19. Ivan (Veselý Bo.), 19. Veselý Bo. (Veselý Br.), 32. Kret (Šimek), 53. Veselý Bo. (Skočík), 54. Veselý Br. (Ivan, Ludvík), 59. Veselý Br. (Nejezchleba)

MLADŠÍ ŽÁCI A (ročník 2012)

www.hokejostroh.czMladší žáci „A“ se aktuálně nachází v 11. kole skupiny o umístění. V sobotu doma těsně podlehli Uherskému Hradišti. Se ziskem 4 bodů se nachází v tabulce na předposledním 6. místě. Kanadské bodování vede Jakub Fiala, na druhém místě Martin Hudáček, třetí pozice patří Robinu Zsoldosovi.

HOKEJ Uherský Ostroh vs. HC Uherské Hradiště 6:7 (2:2, 3:2, 1:3)

Sestava UO: F. Benda — J. Kujíček, H. Nožička, T. Beránek, M. Cícha, J. Maňák, R. Zsoldos, M. Pres, M. Hudáček, M. Solovjov, T. Morava, J. Frolek, D. Křivák, J. Fiala

Branky a nahrávky: 9. Fiala, 19. Zsoldos (Fiala), 23. Zsoldos (Cícha), 31. Křivák, 34. Hudáček, 44. Pres (Morava)

MLADŠÍ ŽÁCI B (ročník 2013)

Mladší žáci B o víkendu odehráli 23. kolo soutěže. Aktuálně se nachází v tabulce na 12. příčce. Sedmkrát vyhráli a patnáctkrát prohráli. Kanadské bodování vede Ivan Klauda, na druhém místě Sebastian Šudřich, na třetím Robin Zsoldos.

HOKEJ Uherský Ostroh vs. HC Bobři Val. Meziříčí 12:2 (5:2, 1:0, 6:0)

Sestava UO: F. Benda — O. Pecha, R. Zsoldos, M. Hudáček, T. Marta, I. Klauda, J. Kolář, Š. Bilavčík, M. Bršlík, A. Urban, S. Šudřich, M. Mertová, T. Morava, H. Nožička, L. Koleňák, D. Křivák

Branky a nahrávky: 1. Klauda (Zsoldos), 4. Nožička, 11. Zsoldos (Bršlík, Hudáček), 12. Hudáček (Morava, Zsoldos), 12. Šudřich (Nožička), 33. Šudřich (Klauda), 41. Zsoldos (Bršlík), 42. Křivák (Marta), 47. Hudáček (Nožička, Křivák), 47. Nožička (Hudáček), 51. Zsoldos (Hudáček, Nožička), 57. Zsoldos (Hudáček)

OHLAS TRENÉRŮ: "Valašské Meziříčí k nám přijelo s osmi hráči ročníku 2012 s jasným cílem vyhrát. Náš tým se skládá pouze z hráčů ročníku 2013 a pět hráčů ročníku 2014, proto jsme ještě ráno těsně před zápasem doplnili náš tým třemi hráči 2012 a jedním brankářem 2012, abychom byli konkurence schopní. To se povedlo a zodpovědným výkonem všech hráčů jsme zaslouženě zvítězili."