MLÁDEŽ: Nejmenší děti z minipřípravky mají za sebou první zápas

STARŠÍ ŽÁCI (ročník 2010, 2011)

Starší žáci v pondělí vysoko padli s tygry z Moutnice v dohrávce prvního kola nadstavbové části.

HC Tygři Moutnice vs. HOKEJ Uherský Ostroh 11:1 (5:0, 4:0, 2:1)

Sestava UO: M. Slezák — M. Morava, J. Žák, O. Horák, B. Veselý, J. Štulc — F. Kret, J. Šimek, D. Skočík, V. Nejezchleba, Š. Ludvík, B. Veselý, O. Šprta

Branky a nahrávky: 41. Ludvík (Veselý, Veselý)

MLADŠÍ ŽÁCI B (ročník 2013)

HC Brumov-Bylnice vs. HOKEJ Uherský Ostroh 10:2 (2:0, 5:1, 3:1)

Sestava UO: F. Benda — R. Zsoldos, M. Hudáček, J. Kolář, J. Kujíček, J. Frolek, I. Klauda, J. Fiala, M. Cícha, J. Maňák, A. Urban, K. Klaudová, T. Morava, T. Beránek, L. Koleňák, D. Křivák

Branky a nahrávky: 32. Fiala (Zsoldos, Hudáček), 56. Zsoldos (Hudáček)

OHLAS TRENÉRŮ: „Do Brumova jsme jeli doplnění i o hráče ročníku 2012, nicméně nám to na lídra tabulky nestačilo a Brumov zaslouženě vyhrál. Dalo by se říct, že nás k ničemu nepustil, a kromě jedné krásné akce, která skončila naší brankou jsme bohužel nic hokejového nepředvedli. Chyběla hlavně chuť bojovat, bruslit a možná jsme i zápas podcenili, v prvním zápase jsme totiž Brumov vysoko porazili. Nicméně nebudeme se z toho hroutit a spíš se ponaučíme do dalších zápasů.“

4 TŘÍDA (ročník 2014 + podzim 2013)

HOKEJ Uherský Ostroh vs. HC Lvi Fosfa Břeclav

OHLAS TRENÉRŮ: „V neděli jsme měli odehrát mistrovské utkání 5. třídy s Olomoucí, zápas byl ale přeložen. Proto jsme si domluvili alespoň přátelské utkání 4. třídy s Břeclaví. Do zápasu nastoupily téměř všechny děti 2014 + podzim 2013 a čtyři hráči ročníku 2015. Odehráli jsme dva zápasy po sobě a oba zvítězili (6:4, 8:4). Zápas byl oboustranně velmi kvalitní přípravou pro oba týmy na příští sezónu, kdy všechny děti už přejdou do mladších žáků B a budou hrát pravidelně na celé hřiště. Utkání naprosto splnilo účel, kdy se děti učily postavení na buly, hru na celé hřiště, ofsajdy a další pravidla, která je už v příští sezóně čekají. Naše děti už mají více zkušeností s velkým hokejem a na ledě to bylo poznat. Ve stejných přípravných zápasech už pravidelně pokračujeme ve spolupráci s Uherským Brodem. Moc děkujeme malým lvům, že byli ochotní přijet a za velmi kvalitní přípravu. Bojovnost a chuť vyhrát byla na obou stranách rovnocenná, o výsledku rozhodla jen větší zkušenost našeho týmu s velkým hokejem.“

MINIPŘÍPRAVKA

www.hokejostroh.czHOKEJ Uherský Ostroh vs. HC Uherské Hradiště

OHLAS TRENÉRŮ: „Naše nejmenší děti z minipřípravky v neděli odehrály svůj první zápas. Dvacet nově registrovaných na domácí půdě vyzvalo tým z Uherského Hradiště. Rodiče i děti si tak mohli užít první krásný hokejový zážitek.“