Dorostenci ovládli FAJNY CUP ve Frýdku-Místku

Během předvelikonočního víkendu se uskutečnil ve Frýdku-Místku turnaj dorostu FAJNY CUP. Pravidelně se ho účastní i tým vystupující pod hlavičkou HOKEJ Uherský Ostroh a letos tomu nebylo jinak. Stejně jako v prvním ročníku, i letos bereme zlatou medaili.

www.hokejostroh.czOd chvíle, kdy naši hokejisté ročníku 2007 začali hrát hokej na celé hřiště, pravidelně jezdí na FAJNY turnaj do Frýdku-Místku. Při své první účasti vybojovali zlaté medaile a letos se domů vrací se stejným kovem. Turnaj byl vždy kvalitně obsazen, letos se představilo opět několik prestižních týmů. Za Uherský Ostroh nastoupili kluci, kteří letos opět hrají dorosteneckou regionální ligu v Hodoníně, posíleni o naše odchovance a extraligové hráče Adama Korbela z Poruby a Adama Dobřeckého z Přerova.

Do turnaje kluci vstoupili remízou 2:2 s brněnskými Warriors. V dalších zápasech, nejenže nepoznali hořkost porážky, ale výbornou obranou ani neinkasovali žádný gól. Po vítězství nad domácím Frýdkem-Místkem a Havířovem postoupili do semifinále turnaje, kde se utkali s druhým týmem skupiny A, čerstvým vítězem a postupujícím do ligy dorostu Wikovem Hronov. Trpělivou a poctivou hrou odzadu soupeři nedovolili skórovat a o svém postupu do finále rozhodli dvěma brankami. Do boje o pohár s domácím Frýdkem vstoupili kluci opět velmi dobře. Soupeře nepustili do šance a hned v prvním dějství si zajistili vedení. Na začátku druhé poloviny přidali další gól a potřetí skórovali při soupeřově snaze o vyrovnání při power-play do prázdné branky. Vítězstvím 3:0 si připomněli vítěznou premiéru v roce 2017. Adam Korbel byl navíc oceněn nejlepším obráncem turnaje.

www.hokejostroh.czOHLAS TRENÉRŮ (Aleš Dobřecký a Petr Korbel):
„Všechny kluky našeho týmu musíme pochválit za skvělý výkon. Kluci hráli výborně a jedinou naší taktikou bylo, aby si zahráli po náročné sezoně pro radost, což nakonec byla radost zlatá!“