Úspěšné velikonoční turnaje, starší žáci zvedli nad hlavu zlatý pohár

Prodloužený Velikonoční víkend patřil v Uherském Ostrohu třem mezinárodním turnajům mládežnických kategorií. Největší úspěch slaví starší žáci, kteří ovládli nedělní turnaj. Čtvrtá třída slaví bronz a nejmenší děti stříbro z Uherského Hradiště.

www.hokejostroh.czwww.hokejostroh.czVe čtvrtek a pátek se na zimním stadionu v Uherském Ostrohu utkaly ročníky 2015 a mladší. Celkem čtrnáct týmů z Česka a Slovenska bojovalo o pohár a turnajové vítězství. V konkurenci velmi prestižních a kvalitních týmů se ve své základní skupině umístil náš tým na poslední sedmé příčce. V play-off se nejmenší děti přesunuly na předposlední pozici. Zlato slavil tým pražské Slavie.

Sobotní turnaj patřil dětem ročníku 2014, tedy čtvrtým třídám. Turnaj suverénně ovládli Berani Zlín, kteří neprohráli žádný zápas, jednou pouze remizovali. Na druhém místě, jen kvůli nižšímu počtu vstřelených branek, skončil slovenský tým HK Trnava. Bronzové medaile zůstaly dětem z Uherského Ostrohu a čtvrtou příčku obsadil tým HC Uherské Hradiště.

www.hokejostroh.czBěhem prvních tří turnajových dnů si zahrály všechny děti 4. a 5. třídy (ročníky 2014/2013) a společně tak i s rodiči ukončili letošní sezónu.

V neděli, v poslední den provozu zimního stadionu, byl na programu turnaj starších žáků. V konkurenci dalších čtyř týmů (Šumperk, Milevsko, Scorpions Brno, Trnava) zvítězil Uherský Ostroh po skvělém výkonu, kdy žáci prohráli pouze jeden zápas.

www.hokejostroh.czHokejem žila o víkendu i další města. Mladší žáci A reprezentovali klub v Novém Jičíně na EUROPEAN HOCKEY KINGDOM. Na turnaji se představilo celkem deset týmů z Česka, Slovenska a Polska. HOKEJ Uherský Ostroh skončil na konečném 8. místě. Nejmladší děti 1. a 2. třídy se v neděli zúčastnily turnaje v Uherském Hradišti. Z půdy tradičního rivala přivezli stříbrné medaile.