Na zimním stadionu v Uherském Ostrohu proběhly tři akce Českého hokeje

IMG 3887Hned tři akce Českého hokeje se uskutečnily na našem zimním stadionu. V pondělí 24. září proběhlo přípravné utkání v rámci projektu VTM (Výchova talentované mládeže) mezi Zlínským a Jihomoravským krajem v kategorii U12 (ročník 2007). Po napínavém průběhu utkání vyhrál Zlínský kraj v poměru 4 : 2. V dresu výběru Zlínského kraje se objevily dva hráči našeho klubu Adam Dobřecký a Filip Vlk.

Následující den si to opět rozdaly stejné výběry, jen o rok starší, tedy U13 (ročník 2006). I v tomto měření sil zvítězil Zlínský kraj s výsledkem 3 : 1.

IMG 3893Ve středu 26. září se sjeli do Uherského Ostrohu mladí brankáři z téměř celé Moravy. Brankářská komise ČSLH zde pořádala soustředění pro Olomoucký, Zlínský a Jihomoravský kraj. 37 gólmanů ve věku od 8 do 14 let podstoupilo intenzivní dvojfázový výcvik na ledě i na suchu. Součástí kempu byl i videorozbor jejich činnosti na ledě. Pod vedením zkušených trenérů v čele s vedoucím regionálních trenérů brankářů Rostislavem Košárkem si chlapci s maskou osvojovali a prohlubovali své gólmanské dovednosti a určitě si odnesli z celodenní akce další potřebné zkušenosti.