Na koho se můžeme těšit v dresu Legend Zlína

psg zlin 050916 01 denik 630 16x9Páteční slavnostní podvečer s exhibičním utkáním Ostrožského výběru s Legendami Zlína se blíží a určitě Vás zajímá, na koho se můžeme na zimním stadionu v Uherském Ostrohu těšit?

Soupiska našeho soupeře je opravdu nabitá a navštíví nás ty největší hvězdy, nejen zlínského hokeje, ale i československého nebo českého hokeje, v čele s bývalým reprezentantem a několikanásobným Mistrem ČR a vynikajícím trenérem Rosťou Vlachem, bývalým reprezentantem, trojnásobným nejlepším střelcem extraligy, hráčem NHL za Columbus Blue Jackets Jardou Balaštíkem, nejvěrnějším klubovým hráčem a kapitánem mistrů ČR 2004 Mirkem Okálem, historicky nejproduktivnějším hráčem extraligy a dvojnásoným českým šampionem Petrem Leškou, trojnásobným českým šampionem Ondrou Veselým, hráčem NHL a KHL Milošem Gureněm, brankářem Petrem Tučkem, kterého známe z působení i v ostrožských barvách, nebo mistry ČR z roku 2004 Lubošem Vosátkem a Petrem Mokrejšem. Ve druhé části utkání za Legendy nastoupí také ostrožští odchovanci bratři Roman a Tomáš Němčičtí. 

Trenérem týmu Legend bude Ing. Zdeněk Čech a účast zvažuje syn ostrožského rodáka Jaroslav Stuchlík ml.GurenPetr Tuček 0001

V dresu Legend Zlína se představí s těmito čísly:

79 – TUČEK Petr  

7 –  GUREŇ Miloš

13 – VOSÁTKO Lubomír

77 – ŠŤASTNÝ Radim

74 – KUBIŠ Milan

19 – LEŠKA Petr

96 – BALAŠTÍK Jaroslav

27 – VESELÝ Ondřej

60 – OKÁL Miroslav

10 – ŠTRAUB Josef

40 – SAKRAJDA Petr

33 – JENÁČEK Martin

55 – MOKREJŠ Petr

18 – VLACH Rostislav

31 – MARUŠÁK Jiří

90 – ZALUBIL Lukáš

a ve druhé polovině exhibičního zápasu nastoupí v dresu Legend Zlína

67 – NĚMČICKÝ Tomáš

11 – NĚMČICKÝ Roman

Trenéři: Ing.ČECH Zdeněk a STUCHLÍK Jaroslav ml. Miroslav Okalveselka

leska1Vlach

balastik jaroslav zlin